• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    TOMMY_: Kaliban,Beren a jsem zvědav co Ty si ode mě koupíš... ty policajte :D
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    tyvole chodis kolem toho jako kolem horky kase., duvera stoupa..
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    LELI: ok,to je jiná :D více v poště
    LELI
    LELI --- ---
    DEEBEEP: nabizis tu prodej hodinek za lepsi cenu jak u dusaka napriklad. A clovek co planuje u dusaaka aktualne nechat ctvrt mice cash za nejaky hodinky co se mu budou jen libit se te pta, co teda konkretne umis a jak to prokazes.
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    LELI: porad nevidim duvod se ptat ? co umim a jak byli spokojeni... ?

    LELI
    LELI --- ---
    DEEBEEP: abych se mohl zeptat co realne umis a jak byli spokojeni.
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    LELI: a mohu vedět proč ?
    LELI
    LELI --- ---
    DEEBEEP: Diky za info, jeste nejaky ty referencni lidi bys mohl rict...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    LELI: chodim se sběrem a flaškama,jinak když je čas,tak prodávám vyřazené věci z firem .
    LELI
    LELI --- ---
    DEEBEEP: cim se teda zivis?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    TOMMY_: co k tomuhle napsat... neznas me,nevis cim se zivim ale natřeš mě hned :D njn... je tu par lidi co ode mě hodinky maj a nestěžujou si...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    tak promin "chlapce" ale kdyz tady verejne pises ze dokazes sehnat jakykoliv hodinky., a inzerujes to na internetovym foru., nezlob se na me., ale bez urazky to proste zavani necim nekalym., a to jak to prezentujes moc duvery nevzbuzuje. promin., neznam te nevim cim se zivis., jaky mas kontakty na hodinare., nebo ja nevim na buhvi koho., a prave ze tohle tady o tobe nikdo nevi a soudi te podle nekolika postu nize tak to proste zni divne.,
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    TOMMY_: a tyhle debilní kecy mam strašně rád,opravdu... zatim ani jedny z mnou prodaných hodinek,nebyly kradené . Zatím si stojim a jsem ochoten kdykoliv to dokázat . Vubec chlapče nechápu tvojí drzost když napíšeš takovou věc . Zdrojů použitých hodinek je dost a dost.. a nemusí vždy jít o kradené zboží...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    radsi se neptat kde to schanis... zni to velmi ne-podezrele
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    WOJTYLA: to je tak,něco zadáš a já to sežen,zatim se mi stalo jen jednou že to nevyšlo...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    SHAMAN99: submarinery jaký ? PO jaký ? Super oceany jaké ? Seawolfy jake? pokud mi das od modelu jake chces referenci cisla,potazmo modely presne,jestli nejake spec, jestli nove ci starsi atd... pak ti rad udelam nabidku jak na nove tak na starsi .
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    KEITHHSTER: ok ok :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    BARUNKA: to jsem ani nechtěl uznávám že se mi líbí design , ale ne ten vnitrek .)
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    ja vim,jsou pipinkovsky,ale stejne se mi nejakym zpusobem libi a vy dva mi to nezkazite :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BARUNKA: ne, neni :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam