• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    ja vim,jsou pipinkovsky,ale stejne se mi nejakym zpusobem libi a vy dva mi to nezkazite :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BARUNKA: ne, neni :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    BARUNKA: zlato ? :D ( joke )
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---

    nevim proc,ale nejakym zahadnym zpusobem se mi ty hodinky libi. neco na nich je.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ja mam treba na prodej tyhle. Nikdy nenoseny :)
    TX Men's T3C205 Classic Perpetual Calendar Steel Black Dial and Leather Strap Watch - designer shoes, handbags, jewelry, watches, and fashion accessories | endless.com
    http://www.endless.com/TX-T3C205-Classic-Perpetual-Calendar/dp/B004299XD0/185-6976075-8607014?ie=UTF8&suppressRedirect=1
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    taky jsem za ., uka sklady :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DEEBEEP: nákej web nebo konktrétní nabídka nebyla by?
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DEEBEEP: hodis mi jenom nastrel na submarinery, planet oceany, super ocean heritage a seawolfy prosim?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    TWISTRABBIT: myslim že podobný v quartzu dělá nautica :)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    btw nevíte někdo o nějaké quartzové variantě něčeho takového? http://www.chronoshop.cz/combat-sub-automatic/glycine-combat-sub-automatic-386315a-b
    max 42mm, safír, nějaká modrá barva
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    VACA: ted jsem byl například u hodináře, mám levné automaty a on mi řekl, že když mám rozptyl 20s za den, tak do toho nešahat protože je to dobrej výkon... tudíž je nejprve třeba se rozmyslet zdali chceš hodinky co každej třetí den budou o minutu mimo
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DEEBEEP: ty prodavas hodinky? :)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    TWISTRABBIT: ja prodavam Tissot PRS 516 Chronograph quartz. Cena v poště -
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    VACA: Tissoty jsou quartz,
    VACA
    VACA --- ---
    díky za všechny reakce.
    Ideální rozměr se mi zdá být tak do teh 40mm a tak 10 na vejšku (nemám moc macatý ruce :( ) Ale to bych si ještě asi radši zašel něco někam zkusit na ruku, abych si to uměl líp představit.



    DEEBEEP: Musim říct, že ty Tissot PRS 516 mě i celkem zaujaly, ta odchylka co js u nich uvedl, se týká quartz, že?
    Já sem totiž koukal, že je dělají i v provedení automatic...


    Ještě to teda budu muset pořádně zvážit, ale beru vaše argumenty pro quartz, proto jsem se vás tu vlastně začal ptát.

    Zdruhý strany musim říct že jsem se té myšlenky ještě nedokázal úplně vzdát, a snažil se nabrat nějaké infrmace na chronomagu.
    Především mě pak zaujaly zkušennosti ohledně strojků "ETA 2824" Tento strojek je sice ještě pořád low-end (je to snad ten co se dává i do PRS 516 v automatu) ale prý dokáže podávat i dobré výkony, i když se prý časem trochu mění, tak spoustu lidí tam tvrdí že se pohybují do +/-3s/den, někteří dokonce +/-1s/3dny...
    Jasně 30 fteřin deně (což je standartem i u starejch PRIMek, jak jsem pochopil) neni žádnej hit a věčný seřizování.
    Ale třeba dejme tomu do teh 8s za den mi to nepřijde až tak zásadní, to je okolo minuty týdně, to mi přujde ještě furt celkem únosný, vzhledem k satisfakci mechanikou....

    Pak by prý mohl být ještě dobrý strojek "valjoux 7750" ale o tom zatim nic nevím, ani v jakejch hodinkách se vyskytuje...




    WHITERABBIT
    WHITERABBIT --- ---
    Mozna si nakonec udelam radost a pujdu tehle Victorinoxu (jen se rozhoduju nad paskem). Na prilozenem vi



    pekne video i s nahledem na ruce
    Victorinox Infantry Vintage Mechanical Chronograph Review - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=V45BCAfP3HY
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    TOMMY_: To mi prijde ze maj vesmes vsichni vyrobci "lepsich" hodinek, ne?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    BARUNKA: hlavne konkretne omega se distancuje od prodeje po internetu., a neruci za to ze to bude original... ten je podle jejich webu dostupnej jen v originalni kamene prodejne..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam