• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    ROMMIE: myslíš těm mercierum ?
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    Neupadly jim nahodou dvakrat rucicky? To bych fakt nedoporucoval, radsi nejakou lepsi znancku
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LELI: kup si merciery..jedny mam a sou supr

    Baume & Mercier - Classima
    http://www.baume-et-mercier.com/collection-classima
    LELI
    LELI --- ---
    KALIBAN: me se to prave celkem filozoficky libi. :-) akorat nevim, zda to delaji i jini vyrobci, treba s daydate, etc...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LELI: me se vubec nelibej, jsou az priliz... hm... takovy spartansky... nepusobej na me dojmem luxusu kterej bych si za tyhle prachy uz dovolil ocekavat.
    nicmene to je ciste otazka osobnich preferenci, proc se kurva ptas, co rikame na tenhle styl? de vo tebe preci :-P
    LELI
    LELI --- ---
    Co rikate na tento styl? :-) na nejaky ty minute mi moc nezalezi... :-)

    Unomatik MeisterSinger Unomatik UM201 | hodinky, Mühle-Glashütte, Sinn, Glycine, MeisterSinger, Damasko, Steinhart, Archimede, Traser - Chronoshop
    http://www.chronoshop.cz/unomatik/meistersinger-unomatik-um201
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Spis mi poradte, krom portugues IWC, jaky jiny fejky si mam dovyst z thajska :-P
    (a ne vam je nedovezu, uz tak jich povezu hodne :))
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    ty vole, 26 prispevku o nicem. obrali jste me o dve minuty zivota. bezte do haje.
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    a nebo radší: serme na to ! já se nechám lehce vytočit a potom jsem možná prudkej,pravda je že mě štve pokud mi někdo řiká že bych měl mít pochybné zdroje na hodinky... ale koho by tato pomluva nenaštvala že ?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    TOMMY_: pokud oe me nic necheš,tak proč tenhle výslech ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOMMY_: tvoje baba je zakonodarce (a ty evidentne taky)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    DEEBEEP: nic
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    DRAGON: hod se do klidu sam ty zakonodarce
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja chci iwccka!
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    rozrthejte si občanky . kdyby ste měli tritium tak tohle neřešíte :D (joke)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOMMY_: a co se mu do toho seres? jestli mas vaznej zajem, tak ho pozadej o nabidku do posty, tezko najdes cloveka, co bude resit vetsi prodeje/nakupy verejne v klubu. A pokud jo, tak at, Deebeepova cesta to neni. U mne nema o nic mensi duveru nez predtim. Aneb odsoudit cloveka v okamziku jenom podle toho, ze nechce verejne napsat svoji nabidku (pamatuj, o tom tenhle klub neni)

    Hodit se do klidu, to je to, oc tu bezi.
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    TOMMY_: Kaliban,Beren a jsem zvědav co Ty si ode mě koupíš... ty policajte :D
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    tyvole chodis kolem toho jako kolem horky kase., duvera stoupa..
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    LELI: ok,to je jiná :D více v poště
    LELI
    LELI --- ---
    DEEBEEP: nabizis tu prodej hodinek za lepsi cenu jak u dusaka napriklad. A clovek co planuje u dusaaka aktualne nechat ctvrt mice cash za nejaky hodinky co se mu budou jen libit se te pta, co teda konkretne umis a jak to prokazes.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam