• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VACA: slusne nacteno :)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    VACA: kdyz ti nevadí 20s plus minus za den tak ok:)
    VACA
    VACA --- ---
    KALIBAN: hele já sem za posledních pár dnů ztrávim čtenim na chronomagu o mechanikách. Jakmile je v tom švícarská ETA, tak bych se toho nebál.
    Když to co sem pobral řeknu hodně ve stručnosti, je to strojek kterej se používá i do poměrně drahejch hodinek (s tim že si ho konečná firma upraví podle svejch představ, -zdobeníí komlikace...) Mimo jiný tyhle strojky používaj i velikáni jako IWC (samozřejmě ty si to ještě vyladěj, ale základní stavební kámen, strojek, je furt stejnej)

    Zkušennosti lidí s timhle strojkem i v obyč hodinkách praví, že se dá výborně vyladit, každej slušnej hodinář tomu rozumí, a jsou to konzistentní stroje s dlouhou životností...

    Rozhodně bych vybíral hodinky s ETOU...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Hele videli jste nekdo nejaky pekny hodinky, ktery jsou v kombinaci zlato/cerna? ja po tom cumim a krom totalne poutovejch nejak nic :(

    cenovka do 20tis by mela bejt... plus minus autobus, ocenim typy, fakt nevim :(
    takovej nejakej styl
    Tissot Visodate T019.430.36.051.01 - Luxusní značkové hodinky
    http://www.luxusni-znackove-hodinky.cz/eshop-tissot-visodate-23346.html
    ale tady se bojim mechaniky vs mala cena, ze to budou tecnicky mrdky
    VACA
    VACA --- ---
    tak sem si něco četl o hodinkách, a o suuntech jakožto rig pro tvrdý chlapy a jak to používáj žoldáci apod. Tak jsem z dlouhé chvíle zabrousil na stránky http://www.suuntocz.cz a ze záhlaví mám skoro pocit, že to sou hodinky jen pro ženský...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TANTRAMAN: nedá se to najít, nahod znova:-)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DOT: ano , to je na reklamaci .
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DOT: ano , to je na reklamaci .
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: ble :P
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    DOT: Zajimavy. Moje hodinky se ovsem orosily po surfovani, a dost brutalne, takze to nebude az takova zahada, jako tady :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    KALIBAN: tyhle mam jako cinsky repliky, i kdyz invertni barvy. melo by se to tady dat jeste najit, kdyz si grepnete muj nick.
    DOT
    DOT --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    kua ja je chci
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    DOT: Pac je mas nejspis polozeny na dynku, kdyz jdes spat, tak ti ta voda zkondenzuje dole a jakmile se voda teplem ruky odpari, zacne kondenzovat na sklicku jakozto nejchladnejsim miste hodinek :)
    Asi uz nebudou tak vodotesne, jak sis doted myslel. Neco jako ty moje :)
    ZARA
    ZARA --- ---
    zaujimavy koncept

    Safe Time – Watch Concept by Michal Nemček » Yanko Design
    http://www.yankodesign.com/2012/08/08/when-time-is-safely-encapsulated/#comments

    DOT
    DOT --- ---
    DOT: jeste bych dodal, ze hodinky v minulosti byly pod vodou i delsi dobu a nikdy zadny problem...
    DOT
    DOT --- ---
    vcera jsem zmoknul a ted mam zamlzene sklicko na Tissotech PRS 516, rano bylo ciste a hned jak jsem je dal na ruku, tak se sklicko zase zamlzilo. wtf? Mam to Kubsonovi z chronoshopu omlatit o hlavu?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    WOJTYLA: takovy kryt korunky,ukazuje spis na uboat a potom ty nauticy a invicty atd...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DEEBEEP: podle šroubování nátahu možná ještě Nautica:-)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    to je ale slatanina... z kolika znacek se to zklada ?

    ja tipuju : omega,breitling,rolex,u-boat,:D:D:D

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DEEBEEP: za mě to sem určitě dávej...rád se kouknu co má kdo doma a třeba se někdy potkáme v tom co máš ty a co já si chci koupit...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---

    KOUDY: počkej on to vylíže po ní :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam