• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    Nejste nekdo zabehnuti na chronomagu? Ja jeste nemam 50 prispevku a potreboval bych tam zinzerovat hodinky k prodeji. Jsou to Prim Rycho Brahe. Nikde jinde nez tam (ale asi ani tam) se asi neprodaji, proto se ptam rovnou tady :)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    KOUDY: zitra muzes ?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    KALIBAN: ty jsou co :D
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    okopirovany rolady.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Kamarada poznate tak, ze vam v devet vecer pred spanim posle mms hodinek, ktery chcete, na svy ruce....

    ty zmrde :)
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    JOPS: Ja si po prolejzani chronomagu koupil http://www.chronoshop.cz/steinhart-potapecske/steinhart-ocean-1-black misto Fortisu :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    JOPS: :DDDDD
    JOPS
    JOPS --- ---
    VACA: chronomag je zlo....

    ja kdyz to navstivil poprve, tak jsem po trech dnech cteni si chtel jit koupit hodinky FORTIS :))) nakonec jsem dostal rozum a koupil si casia za desetinovou cenu :) ale Fortis mam porad v hledacku :)
    VACA
    VACA --- ---
    DEEBEEP: promiň nejsem sběhlej v hantýrce, -PP?

    Jinak ok, zpětně uznávám že jsem si možná pustill tochu "hubu na špacír" v něčem o čem nemám úplně přehled. -to se omlouvám, nikomu bych nechtěl způsobit újmy...
    Měl sem v tu chvíli nutkání vyjádřit pocity nabité z chronomagu. (mimochodem o tohle jsem snad ani neměl zavadit, to je hrozná droga..)

    Etu jsem myslel obecně jako výrobce strojků, také jsem odkazoval na stručný článek
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAK00LA: nevim jmeno ale byl to skvelej typek.
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    VACA: o který etě přesně mluvíš ? a kterou používá PP ?

    Jinak 20S/den do - je průser---to prostě nemaj sílu už ty hodinky a chtěj do servisu...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    TWISTRABBIT: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/42494-knespl-majzlik/

    nebo tusim na Florenci sedi jeden docela schopnej clovek. Nenechaval u neho Koudy nasazovat rucicky nahodou?:) Frýdl nebo tak nějak...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    DRAK00LA: tak ke komu jít?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Tak to měl Brož blbou náladu, občas je na pěst:) Seřízená ETA by měla dělat max. pár vteřin denně...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    DRAK00LA: já sem byl u toho hodináře co je u františkánskejch zahrad jestli by mi to neseřídil a on říkal, že pokud je to 20s za den tak at na to nešahám
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    20s denne na serizenym ETA strojku je totalni picovina...
    VACA
    VACA --- ---
    MADCAT: jj celkem to chápu, já jsem se o tom zas tak moc nedozvěděl, přecijen není to můj "point of interest"... Jen mě to pobavilo jak jsou to "tacticool" hodinky a v záhlavý na stránce obrázek jak v klubu sama doma :D
    VACA
    VACA --- ---
    TWISTRABBIT: nevim, u novýho strojku prej trvá pár tejdnů i měsíc dva než se usadí, tolerance z výroby před doladěním a zaběhnutím je 20s to ano, ale po zaběhnutí tyto strojky dosahujou výbornejch přesností, 9 z 10-ti lidí tvrdí že se rozhodně dostanou pod deset, většinou tak +/- 3s deně, a to prý ještě tak že když se ten stroj zaběhne tak se usadí na svých např +3 a ty pak dělá furt stejně, (případně když se ustálí na 10s denně furt stejně, tak neni vůbec problém to stáhnout, -dokonco tam sou uživatelé (NEhodináři, kteří si to štelujou amatérsky doma a po pár dnech experimentu dosahují skvělých výsledků, do toho bych já ale nešel)
    Ale jsou tam lidi co s etou v obyčejnejch hodikách za 8k dávaj okolo 1s...

    Tim sem chtěl říct, že mi vyplinulo že ETA je výbornej stroj, kterej rozhodně nedělá jeden den tak a druhej onak, je to stálice.
    ETA si část svých strojků nechá i certifikovat chronometrickým měřením (stejně jako rolex)
    Rozhodně to nebude špatnej stroj, když ho do svých hodinek dává Breitling, Tag Heuer nebo Omega...

    20s deně u tohohle strojku se mi po tom všem co jsem se dozvěděl od lidí na chronomagu zdá hodně a stroj v tom případě není zdravej...

    nicméně já mám svoji etu na cestě, tak až mi přijde podám výsledky z první (levé) ruky ;)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    VACA: budeš radši vyrábět hodinky pro pár mariňáků, kterým je v podstatě jedno, jak hodinky fungujou, hlavně když nezklamou ani v nejtěžších podmínkách, nebo pro tisíce a miliony pipek z fitness center, který sledujou módní trendy, a tudíž ti jakožto výrobci umožní mít dvacet řad různě vypadajících hodinek s tím stejným nebo podobným vnitřkem, a vyvaříš na tom majlant? ;)

    krom toho co se týče kvality suunto, tak jsem četl poměrně dost nelichotivých poznatků o věčných reklamacích, rozpadání se apod. vlastní zkušenost nemám, i když jsem se taky na suunto díval, ale tak nějak po podobné zkušenosti ani netoužím. proto jsem koupil to ehm zde poněkud neoblíbený casio, který naopak vzhledově vypadá všelijak jenom ne trendy, ale dle ohlasů je téměř nesmrtelný.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: brachovi bude 40presne a ma na ruce zlatej prstynek... tak vybiram darek no... zlato me obecne nebere a svyho vysnenyho favorita uz mam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam