• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DOT: přesně, mě to taky evokuje sssr. Ta kombinace hvězdy, názvu a fontu je pekelná, vždycky si vybavím nejdřív ty foťáky a pak až hodinky...
    DOT
    DOT --- ---
    KOUDY: hezky jsou, jen mi u zenithu vzdycky trochu vadi ta jejich hvezda a premyslim jestli je to swiss made nebo cccp made.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KOUDY: kolik koštýrN ?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tak jo vazeni pratele..tagy jdou z domu a ja zacinam setrit na Zenith Watches - Captain Tourbillon..do konce roku je chci mit na ruce:)

    VACA
    VACA --- ---
    sliboval sem výsledky s etou tak se teda podělím.
    Mám 2836 první týden, ale hodinky jsou z druhé ruky a už několik let staré.

    Moje eta teda dělá 6 vteřin do plusu, každý den stejně bez rozdílu. Jen doplním že je nesundávám z ruky, tudíž neřeším problematiku odkládání která má vliv na přesnost...

    Na jednu stranu si řikám že to asi nebudu řešit, 6 v plusu se mi zdá furt ok, ale co sem se dočet na chronomagu, když je odchylka konstantní, prý by to mělo jít dobře stáhnout..

    Nicméně stejně jsem si řikal, že bych s nima zašel k nějakému hodináři. Nechal je preventivně vyčistit, udělat údržbu a změřit těsnost. Při týhle příležitosti bych to možná nechal stáhnout. ALe řikám si ke komu zajít, aby to po zásahu hodináře nebylo horší než doposud...


    DRAGON
    DRAGON --- ---
    :D
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    THX_1138: kdyby chtela prumer 59 tak ji posli za mnou ;)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    TWISTRABBIT: natostraps.com
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    TWISTRABBIT: Jo, to jsou oni... Jenom pokud bys chtěl ten šedej, tak bacha, je spíš do šedozelena než do šeda:)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ve zlaty uz to je trochu horsi...ale porad se daj jeste:)


    WHITERABBIT
    WHITERABBIT --- ---
    KOUDY: tak tyhle jsou popiči! NICE
    PHULE
    PHULE --- ---


    cekam a cekam az privezou, aneb nove hodinky na vodu a na litani co neco vydrzi:)))
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Heh a teda ze obyc Fortisy na hadru sklidi vetsi ohlas nez krasny IWCcka jsem necekal:D
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    TWISTRABBIT: strapshop.cz, nová "pobočka" Chronoshopu...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    hele kde kupujete ten nato strap
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    KEITHHSTER: Co s nim proboha delate, ze nesmrdi?? Muj teda smrdi fest :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAK00LA: no věř tomu nebo ne , ale na plavečáku jsem na to přišel že to chci .))
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KEITHHSTER: Tenhle moc nemusim, prijde mi to jak takovy ty cipy v aquaparcich:D Ale jinak Nato nejpohodlnejsi ze vseho, kdyz vybiram nejaky casual hodinky, tak prvni predpoklad je, ze se daji pekne a pohodlne nosit na strapu...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    a petarda je tenhle tropical natostrap - nemá díry . moc chci ! http://natostraps.com/images/4695-3.jpg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam