• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VACA: 20 k je podezrele malo ne? To by te preci trklo, nejsem debil. Sly za 50 a jedny jety carrery, typek byl stastnej jak blecha. Teda ty rolexy.

    Chronomag je nejvetsi chat server kterej jsem videl. Jediny kde to zije jsou diskuse "co vas sere" "co vas bavi" a "kdo je vetsi pozer" hlavne ze kdyz chces dat posty abys mohl treba neco prodat a neni kam, tak te upozorni admin ze spamujes... Pritom stary vlakna a treba ty recenze jsou uplne super...
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    chlapy, koupil jsem si nový lewisky v holešovicích... sou super a stáli jen tři kia
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NAGASAWA: jj ale myslim ze shadow nebudou moc dobrý z hlediska viditelnosti ..ony ty bílý indexy maj něco do sebe .)
    VACA
    VACA --- ---
    DRAGON: díky za osvitu, -to musí vypadat dost nepatřičně ten trhavej pohyb ručičky v takovejhle hodinkách...

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a to je dobře! .)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VACA: tohle



    VACA
    VACA --- ---
    KALIBAN: za koliks je prodals? aspoň za 20k ? :DD D

    mg a co je v teh skvostech vůbec za stroj?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KEITHHSTER: 6600 mam v planu poridit ve verzi Shadow.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NAGASAWA: triTium :) ano na tyhle sem koukal a doporučil pár lidem přesně stejnej model ... mám 6600 už rok a furt jsou jak nový ) postnu foto později
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Poridil jsem si Trasery P 5900 a jsem spokojenej. Nejsou zbytecne robustni, to jsem nechtel, jsou lehky, prijemny a tricium v kapslich je znacne prakticka zalezitost. Kdysi davno jsem shanel vojensky standart, ktery prosel valkou v zalivu a afghanistanem (figuruji i v simulatoru ARMA), tak jsem rad za civilni verzi s datumovkou.



    Puvodni vojenska serie
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    takhle spoluzak z recese nakoupil za 20$ rolexy pro celou tridu v central parku. bohuzel rucicky neprezily vibrace v letadle (nebo povolilo lepidlo) ale jako gesto proc ne? :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    GOSHEWAN: me to nemrzi, ja je daroval pro srandu kamosovi ... bohuzel si vsim :)
    hlavne co mi prijde divny je, ze podle me jsou mensi, nez origo carrery...
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    KALIBAN: Tak za tuhle cenu to nemusi tolik mrzet. Tim spis pokud by sis toho normalne ani nevsimnul (:
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    GOSHEWAN: asi 1200-1400. Ja mel casu dost malo, takze sem tam prolit docela rychle... nicmene kdybych si kupoval carrery za kilo v dospelym obchode a tohle tam bylo, tak si toho taky nevsimnu... jsem presne ten typ cloveka, kterej tohle prehlidne i kdyz ty hodinky ma rok na ruce
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    DRAGON: Jasny, ja to myslel spis jako vtip - uz vidim ty police s kategoriemi "nerozeznate od originalu", "stezi rozeznate", "just for lulz" aka "20-20" [-:
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GOSHEWAN: verzi tam maj tak milion, jedine na cem zalezi je tvuj cas :)
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Haha, 20-20 je nahodou celkem vtipny (: Na kolik te vysly? By me zajimalo zda maji "normalni" verzi za priplatek [:
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Naprosti tomu Rolexum nic neni. Vecer jdou do sveta :)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja si tyhle moc neprohlizel, spis mne zajimaly ty IWCcka :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: a ty sis oho u me imho taky nevsim :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam