• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DEEBEEP: ty jsem videl, ja myslel ale, ze ty je prodavas, tak to asi byl nekdo jinej :)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    SHAMAN99: o subech nevim o žádných a aquatimery prodává frajer na chronomagu za 69 myslim a nebo na splatky za 3*25
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DEEBEEP: za kolik bys sehnat aqutimery a za kolik suby? :))
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Koukam ze si tu se svejma Maurickama muzu pripadat dost menecenej :-D
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    http://www.clercwatches.com/ tohle jsou taky hezký hodinky a malo kdo je zná...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    SHAMAN99: gshocky jsou ok :D měl jsem je na motorku :D
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DEEBEEP: proste omega a rolex, ty jsou mi uplne nejblizsi, krasny hodinky s decentnim designem :) a az u tve fotky mi dochazi, jak mi seamastery strasne chybej... btw ty g-shocky nemely nikdy vzniknout, to je hnus velebnosti :D
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    takhle jsemna tom teď :D

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TWISTRABBIT: ja to samy co pises cejtim u rolexu/omeg a breitlingu no..:)) vw golf nevim..ja vybral tagy za stejnou cenu jako ty vyse zmineny znacky a beru to spis tak ze me proste omegy/rolexy pripominaj sclass..nudny..uhlazeny designy ktery sou furt stejny..zatimco tagy mi prisly jako treba jaguar xj coz je ekvivalent k jagu..ale mnohem modernejsi..hezci..atp..:)

    a nevim jestli to je vlastni rusakum nebo komu ale ja hodinky rozlisuju jako masovky coz sou pro me hodinky do 50k..potom jako takovou tu stredni tridu kterou tu ma par z nas..coz sou od 50 do dejme tomu 300k...a az od 300k zacina ta trida ve ktery se me osobne fakt hodinky libej a povazuju je za prestizni....Dneska ma hodinky za kilo kazdej druhej manazer mi prijde...davaj se jako darky obchodnim partnerum apod
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    SHAMAN99: jak řikám je to o vkusu,aquatimery jsem měl a rád naně vzpomínám...ikdyž jsou to jednoučelový volnočasovky a to ostantí co tam mas mě asi moc nebere :D
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KOUDY: sorry, ale uvažování, kde prestige je dána nějakou cenou, je imho vlastní tak akorát rusákum....sou tuny hodinek za bambiliony, který vypadaj fakt hnusně.... něco jinýho je samozřejmě dílenský zpracování tourbillony, který prostě něco stojej, ale pak je teda otázka, zdali jediný, co na hodinkách ocenuješ je dílenský zpracování.....pro někoho je to příběh.. vem si například hodinky z pulp fiction, prostě tim co s nima zažiješ, tak se z toho stává kus něčeho, co má nevýslovnou hodnotu...

    jinak co se týče těch tagů...jako mě trošku připomínají wv golf... prostě to auto samo neni špatný, ale vozej se v tom takový kreténi, že se mi to zhnusilo... (což samozřejmě neříká že nejsou výjimky)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    mne se libej od IWC tydle, tak sem s kritikou, kdyz jsem kritizoval ja...



    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    SHAMAN99: upřímně je to o vkusu a píšu na starý kolena :D tzn 70 a vejš a to si klidne sednu do cukrárny se zlatejma rolexama na ruce a budu čumět po kundách :D
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DEEBEEP: uprimne ty IWC mi pripadaj hrozny, ty rolexky vypadaj, jako bys byl cikan nebo kolotocar, ale ty jaegry maj neco do sebe, ale stejne bych dal prednost jednodussimu modelu :)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    poslední dobou mě začíná srát jak si každej bere do huby rolex... je jasný že je zná každej... protože ta firma prostě funguje a jak vidno dobře...nepodlejhá nějakejm modnim vlivum jak ostatní a portfolio modelů má až na malé změny odjakživa stejné,breitlingy jsou hodinky pro lidi co za každou cenu,chtěl všem ukázat že maj drahý hodinky... jinak je to prostě kolotoč a každej poloblb kterej si myslí že zná hodinky , vám jako první řekne ani ne tak rolex...jako Breitling,osobně mam submarinery a jsem s nima spokojenej,většina lidí naně kouká jako na malý,nic moc hezký hodinky... a o to víc jsou potom překvapený že tyhle hodinky stojej dvakrát tolik než jejich umrdaný breitling atd...
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KOUDY: do jednoho packu :D to ja to mam spis hodinky do 50k, 100k, 200k a pak zacina ta krasa, na kterou zatim nemam :) pro me jsou jsou to proste firmy co delaj hodinky za 10k a nekoupil bych si je, protoze mi ta firma neni sympaticka, ale asi je to fakt vec osobniho vkusu :) potkame se u Jaegeru ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SHAMAN99: me zas treba ty tagy prijdou..nechci rict prestiznejsi protoze vsechny tyhle znacky hazu do jednoho packu hodinek za 150k max kde prestiz jeste uplne neni imho..ta zacina az od pul mega vejs (alespon u me)..nicmene prijdou takovy min okoukany/originalnejsi/min provareny apod..nez breitlingy..omegy a i nez rolexy...takze ikdyz veskery tyhle hodinky byly ve stejny cenovy kategorii tak sem sel do carrer protoze je proste nema kazdej a nezna je tak uplne kazdej zatimco kdyz nekomu reknes omega/rolex tak hned vi ze je ma james bond apod..
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DEEBEEP: ja mam breitling za shit s ETA strojkem a pul kilem oceli, ale je rozhodne prestiznejsi nez tag
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam