• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOMMY_: tak zrovna tahle kombinace uz neni moc o firme Rolex, bych rekl. Tenhle typ se dost "branduje" a navic vlajkovy rolex zrovna nejsou s hasrovym tahem, takze tyhle jsou ok, protoze vlastne skoro vubec nejsou "rolexish"
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    tohle je naprosto bozi koncept :)
    Fortis Frisson Unisex Limited Edition 595.11.82 SI29 - real life pics
    http://forums.watchuseek.com/f251/fortis-frisson-unisex-limited-edition-595-11-82-si29-real-life-pics-600826.html
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    pěkný dělaj...!

    ELTON hodinářská, a.s. výrobce hodinek PRIM
    http://prim.cz/hodinky-detail.php?id=8351&men=6
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY:
    KALIBAN:

    ambasadorem omeg je az posledni dobou., jinak connery mel rolexy., a tusim ze za tihothyho daltona mel snad dokonce digitalni braitlingy.. ale mozna se pletu s tema diginama
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: stridal je..posledni dobou ma omegy co vim..driv rolexy
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Hm a ja ziju celou dobu v tom, ze Bond mel vzdycky Omegy...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    jediny rolexy stary submarinery co mel bond !

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    já jsem dlouho Rolexky nemohl (tedy teoreticky ne že bych na ně mel.-), ale po tom co jsem viděl Deep Sea s tim Rubber B páskem tak jsem do nich uplně zamilovanej...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY: tyhle mam ! :)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    KALIBAN: kozojebe , rolexy pochopíš teprve až je vezmeš na ruku :D potom procitneš a budeš se kát nad korunkou s korunkou...
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KALIBAN: nejsi cvok, je to pecka :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: te musim naucit trosku jazyku ne :) jedno je vyjadrovat svuj nazor, druhy je cpat ho ostatnim.. a me se fakt hrozne libej i ta barevna kombinace... asi sem cvok ;)
    ale proste caune rolex hele, stavime nejakej urychlovac a Morgan chce nosit na ruce rolexy, udelejte neco, co bude fungovat i v magnetickym poli silnym jako prase jo? dik ;)
    LELI
    LELI --- ---
    To resite ty milgausy? Co je na nich uzasnyho? Vzhled to imho neni, ale obecne nemam rad moc "kovovy" hodinky s tahem...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: jezis, trhni si, je asi jasny, ze se mi nelibej, kdyz pisu ze z nich bleju, pane pedant.

    JSOU NESKUTECNE OSKLIVY, RADSI BYCH NOSIL CASIA NEZ TUHLE HRUZU. snad uz to takhle prectes poradne :P
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: tak jeste jednou, pro tebe tusim tak po stopadesate osme.. je jedno kolik tam napises smailiku.. ale je spravne rict "me se ty hodinky nelibej" nicmene rict to co rikas, na neco co je pokud vim jeden z nejvetsich technickejch narezu co se hodinek tyce .. to je na facku ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SHAMAN99: ty hodinky jsou hrozny :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam