• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Prodám Omega seamaster quartz,uz jsem je jednou inzeroval tady,ted jsou navic po vycisteni a serizeni,oboji u Dušáka kde menili i lunetu a baterku,takže jsou po velkme servisu . Jsou to big size 41 mm krásný Bondovky .
    Prodávám hodinky v přepravnim boxu a s kartou . Cena 20000.-

    post-22760-063921600 1349377003.jpg (1752107 B)
    LELI
    LELI --- ---
    Na turbo mam jinou otazku - proc casto hodinky s tourbillonem nejsou automaty a maji jen manualni natah?
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Asi naivni otazka, ale ma Tourbillion nejakej realnej pozitivni efekt na chod hodinek?
    Nebo je to "jen" velmi impresivni kousek strojariny na ruku?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KOUDY: Greubel Forsey jsem cca dva tydny zpatky videl v Marcus Watches v Londyne a prekvapilo me, jak jsou obrovsky, podle me az nenositelny. Ale jsou to teda pekelny strojovny. Nenositelny uz jsou teda cenou, to jsou stovky tisíc EUR/liber.)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    RCROW: nemam zadnou uroven...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Mne je ten Hoblot tak proti srsti.)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RCROW
    RCROW --- ---
    DEEBEEP: Jasný vždyť jsme přece lidi- přátelé a navíc mě je už 70, takže bys mě přece nechtěl urážet, to by snad bylo pod tvoji úroveň, nemám pravdu?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    RCROW: myslel jsem obchod...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DRAK00LA: velkej :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Tyvole co je tohle za trolla?:D
    RCROW
    RCROW --- ---
    DEEBEEP: Tak jméno si samozřejmě nepamatuji, on se mi vlastně ani nepředstavil. To bylo tak, že ty hodinky měly takový jakýsi modrý ciferník a tak jsem tam poslal sekretářku jestli by je za nějakých okolností vyměnili za stejné hodinky s bílým ciferníkem. Ona se vrátila a s hrůzov v očích mi říkala, že to je padělek. ale protože jsem je dostal od hodně bohatého pána, co nepotřebuje dávat padělky, tak jsem se tam vypravil sám, no a tam seděl hodinář, ten mi dokonce ukázal jiné IWC a tam pod lupou skutečně, alespoň na těch součástkách, co byly vidět, tak tam ta značka byla, u těch mých snad jenom za závažíčku pro natahovací pohyb a ještě na jedné součástkce. Prý to je ruský strojek. a ten mi řekl, že v originálu by stály 450000, ale teď, že mají cenu 1.000 Ale
    hodinky to nebyly opravdu hezké, tak jsem se jich lehce zbavil, dal jsem je jednomu známému naprosto zdarma. Toť vše
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    RCROW: že ta značka IWC musí být na každé součástce těch hodinek --- u koho v Pařížské jsi byl ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam