• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    C4RC455: ne myslim to tak že to sou strašný shity .)
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    KEITHHSTER: Myslíš to tak, že jsou všechny obří?

    LEXXA: Vím, že si nemůžu moc vybírat, ale tyhle se mi opravdu nelíbí :( ale díky za tip!
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    C4RC455: casio rovnou vypusť :D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    C4RC455: trvas na digital?
    Timex T2N087 | MALL.CZ
    http://www.mall.cz/panske-hodinky/timex-t2n087
    tyhle me celkem bavi. a ta bioluminiscence je fakt zabava. muj rocny syn se tehdy dost tim zabavil :)
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    zdravím pánové,
    je mi až skoro blbé vám sem klást tuhle otázku:) Jaké byste mi poradili hodinky v snad nejnižší cenové relaci. Zamiloval jsem se do G-shocků za 3000,- max. Ale když jsem je měl na ruce, tak jsem byl celkem překvapený jak moc je 55mm :). Strašně bych ocenil kombinaci digital analog kvůli stopování sport. výkonů. Taky to že jsou odolné je super, protože jim dám dost "pokouřit".
    Moc vám díky, za každý tip!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: ja za par mesicu ty tagy koupit zpatky klidne :))
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    KALIBAN: bttw mel jsem je na ruce a PEKLO !
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    KALIBAN: sou klibový že :D jj kamarádíčku :D Rolády to jiná liga :D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DEEBEEP: dik ty debile, ted mam zas problem s tema milgausama... hergot!!
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAK00LA: jsou super, bouzel potom co mam v zasade velmi podobny jen vetsi hodinky ktery nosim .. tak k nicemu a zas takovou sberatelskou hodnotu abych je drzel nemaj ze... :) ale jsou v naprosto bozim stavu


    WOJTYLA: jj, to byl jakoze nakup slusnejsich hodinek, mel sem je na ruce deset minut, protoze za pulroku neprisel zadnej duvod, proc mit na ruce slusny hodinky.. a na to ze to je 100m safirovy sklicko jsou za skvely prachy... imo :)

    vankovka jo? vypalit!! :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DEEBEEP: Ja teda kupodivu i kdyz jsem pred par dny konecne dostal zpatky ty IWC mam dneska B-42ky. Samotnyho me to ted pri pohledu na ruku zarazilo.)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    na druhou stranu kdyz jsem ty hodinky nekolikrat reklamoval nikdo nerekl ani popel. pravda... nenarazil jsem na stejnou slepici ale to je detajl.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NAGASAWA: skoc si do wot nebo jak se to jmenuje ve vankovce. proste takovej ten kram vedle tech podprsenek
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LEXXA: Challenge Accepted
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    LEXXA: pristi tyden mam jednani ve vankovce tak se nani podivam :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LEXXA: neverim, rict mi nekde v obchode prodavacka "socko", tak ji kram jeste toho vecera vypalim.
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DRAK00LA: ¨tohle ja resim kazdej den...ktery si mam vzit atd...stejne vzdy vyhrajou submarinery :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN: ty TX na tom černym tahu jsou teda pořádně pěkný...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DEEBEEP: Kdyz ja bych asi dvoje chrona neunosil. Kor kdyz jedny z nich sjou IWC:D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN: ano ty vzniknou..vetšinou blbostí...:-) ale je třeba je splatit...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DRAK00LA: taky jsou ode me :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam