• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    CODE
    CODE --- ---
    Bavi me u nas v praci ten rozpor ..
    Vezmu si Citizen hodinky cca za 20 000 a zepta se me nekolik lidi jestli neni skoda dat takovy prachy za hodinky.
    Ale kdyz si vemu repliku Hublot za skoro pul milionu, ktera je na moji mini ruce jako pest na oko, tak se nikdo ani nepozastavi :o)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    NASTY: velmi hezký řekl bych, po těch škaredejch paneraikách :) korunku by to mohlo mít trochu skromnější, ale co už, třeba se to trochu opiluje a bude to cajk :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NASTY: :) mne by zajímalo jak dlouho to vydrží svítit ...
    NASTY
    NASTY --- ---
    Díky všem za postřehy.

    Co se týče přehlednosti/překombinovasti tak já mám tento styl hodinek už tak v oku, že z nich tento dojem prostě nemám. Ale budu rád za každej jinej tip splňující kritéria pilotky / chrono / podobná cenová hladina / kvalitní stroj.

    Vím ale, že hodit je sem po sérii Paneraiek je trochu pecka do očí :-).

    KEITHHSTER: Myslím že dnes se tato barva opravdu často nevidí, a to ani na pilotkách. Ale určitě jsem měl použít spíš slovo ojedinělá, protože svoji tradici určitě má. :-)
    JOPS
    JOPS --- ---
    KOUDY: jsem se zamiloval....
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NASTY: netradiční ?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Pekny jsou, me jenom na nekterejch pilotkach vzdycky vadila ta diamanond korunka, ktera me rezala do ruky:)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    NASTY: me prijdou uplne super... malinko neprehledny jak to ma vsechno stejnou barvu a je tam toho docela dost.. nicmene stulove se mi libej moc
    NASTY
    NASTY --- ---
    Mám slabost pro pilotky. Na IWC Top Gun nemám a přesto si chci udělat trochu radost. Co říkáte na tyto Steinharty s netradiční luminiscencí? ETA Valjoux 7750 mi připadá za ty peníze velice OK a perfektně by my šly k mým boots :-).

    Chronografy Steinhart "Nav B-Chrono II black DLC" | hodinky, Mühle-Glashütte, Sinn, Glycine, MeisterSinger, Damasko, Steinhart, Archimede, Traser - Chronoshop
    http://www.chronoshop.cz/steinhart-chronografy/steinhart-nav-b-chrono-ii-black-dlc

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    mně velikost teda nevadí, nejsu žádný tintítko, že bych s velkejma hodinkama vypadal nepatřičně, mně se ale obecně nelíbí hodinky kombinující více různých tvarů obvodu nebo jak to říct - prostě pouzdro zaoblenej čtverec a ciferník kruhovej - prostě tohle nee... a ještě ten font číslic tady na těch KOUDY - taky ne pro mě. aspoň že tu hnusnou klec kolem korunky si nechali od cesty :)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    mně by se ty paneiry líbily v nějaký dětský verzi, prostě všechno poloviční
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Ja mám taky rád střízlivější modely, ale Panerai mi prostě nesednou. Přeplácaný hodinky taky nemam rád...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Lidi maj zazity ze hodinky maj bejt preplacany... Coz panerai vyjma dvou modelu nejsou . Ale rozumim ti ja si donedavna na ruce neumel predstavit nic jineho nez submarinery :-)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Me furt proste nejak neoslovujou a to jsem jich mel na ruce X (000, 312, 268). ASi do toho budu muset dospet.)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    od te doby co mam panerai , me jiny hodinky popravde nezajimaj :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Limitka 1000ks, cena leti zavratne nahoru:)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Ve dvojce meli 382ky, ty bronzovy, co daval Koudy...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    chmmm

    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam