• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CORIOLANUS: myslíš dřevotoče? :)
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    nejsou to sice hodinky za sto tacu, ale imho maji neco do sebe :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    DEEBEEP: no, hodinar ci starozitnik. musi to byt nekdo s citem. proto se ptam tady o radu, jestli nekdo uz neco takoveho nenechaval delat.
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    VECTOR: myslim že to hodinář nedělá :d zkus spíš někoho kdo gravíruje...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    namete nekdo tip na hodinare, ktery by do hodinek vyril venovani? diky.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    teď jsem na to narazil, filtr mlčí... některý kousky vypadají celkem slušně a decentně, ale automaty za 7 kKč..?? co to bude zač?

    Společenské hodinky | hodinky-ingersoll.eu
    http://www.hodinky-ingersoll.eu/spolecenske-hodinky-c-46?catalogProducts-itemsPerPage=60
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    jj nadherny hodinky, nebejt tam 3 z tech 4 malejch ciferniku... :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    preplacany
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    aha, repliky, tak to nevim:D
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    MAART: Dušák v Arkádách Pankrác
    MAART
    MAART --- ---
    nevite jestli se daji nekde v praze sehnat repliky u boatu od italo fontana, potreboval bych na ne mrknout nazivo..
    TIBOREC
    TIBOREC --- ---
    KOUDY: Ještě před Expendables nosil Paneraie Statham už v Kurýrech (1, 2 i 3).
    men-access - Jason Statham “The Transporter” Watches
    http://www.men-access.com/jason-statham-the-transporter-watches/
    Zajímavý ale je, že mu v jedničce a dvojce na nich pípá alarm :D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MADCAT: priznam se, ze mi nedoslo, ze citizeny za 20budou takovahle technologicka spicka a povazoval jsem je za nejaky low level mechaniky, ktery budou nahovno... ty ecodrivy jsou asi uplne v poradku.. + ty limitovany zeleny jsou proste nadherny
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: ja si to nemyslim, ale ok. Uz nekolikrat sem zabredl do debaty o starejch svycarskejch hodinkach atd jen kvuli tomu, ze je nekdo videl na moji ruce a poznal ze nejsou pravy nebo sem mu to rekl.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    TWISTRABBIT: ty prvni uplne totalni klasika, ktera mi naprosto nic nerika...

    ty durhy se mi libej hodne moc... jsou zajimavy, i barevne i designove
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KALIBAN: citizeny za dvacet bych teda bral rozhodně radši než nějaký omegy, u kterých bych asi ještě navíc musel i něco přišetřit. protože citizen za dvacet bude technologická špička ve smyslu komplet titan, rádiem řízený atd., kdežto omega je nepopírám rovněž kvalitní, ale rozhodně mnohem větší procento celkové ceny je ten nápis OMEGA na ciferníku, a na to já jim seru, mně je skoro jedno, co je tam napsaný, hlavně ať to dobře vypadá a funguje. mluvím teď za sebe - nepatřím mezi lidi, kteří si kupujou omegy protože omega, mávají s něma před nosem podobným zoufalcům a naroste jim šulin o 30 cm hned jak si je nandají na ruku... na druhou stranu beru, když se někomu prostě líbí a mají na to a víc neřeší, že zaplatí XY peněz navíc za ten nápis...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: tak samozrejme ze muzes bejt mamlas z milionu dalsich duvodu.. nicmene pred nekym kdo o tom vi... za mamlase jsi... :) i kdyz ne ze by me to sralo teda :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    CITIZEN = MIYOTA = NAZDAR .... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam