• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    CITIZEN = MIYOTA = NAZDAR .... :)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    jinak co říkáte na tyhle dvoje:
    http://www.hodinky-koscom.cz/cz/edox-70157-3-nin potápková klasika ale docela hezká

    http://www.hodinky-koscom.cz/cz/edox-85008-357-buin
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: to je zvlastni pristup k zivotu... byt za mamlase ne kvuli tomu co rikas, ale kvuli tomu, co mas na ruce za hodinky, hmmm :)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    Citizen AS4050-51E | Hodinky Koscom
    http://www.hodinky-koscom.cz/cz/citizen-as4050-51e

    takže něco takovýho?

    jinak je fakt, že se podle hodinek pozná určitá skupina lidí....třeba naprostý zbohatlický kretény, mongoly a podobný to celkem spolehlivě rozpozná
    CODE
    CODE --- ---
    .. a ja se rad smeju. At jsem treba za Mikulase nebo mamlase ,-)

    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Ja uz radsi do diskuze o fejcich zabredavat nebudu, s tim tady nepochodim:)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    CODE: Koskom coze? :) jsou tam jen jedny citizeny za 20k nebo jak si to mam vysvetlit? promin jsem po obede nedovtipnej :)

    jo a toho jsem se celou dobu bal kdyz jsem mel na ruce fakeovy carrery, az je nekdo pozna a ja reknu ze to je fejk a budu za uplnyho mamlase :)

    p.s. prodam fake IWC portuguese :)
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    me pripada v pripade hublotu trapny nosit i original :)
    CODE
    CODE --- ---
    DRAK00LA: ono je spis trapny rikat ti ze me tvuj pocit vyubec netrapi, kdyz jsem si s tim uzil tolik legrace ,-)
    "Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá."
    CODE
    CODE --- ---
    KALIBAN: Koskom .. mel jsem je na hrani od znameho ,-)

    Protoze on ty Hubloty poznal, kseftuje s fr. velvyslancem a podobne, takze hodinky ma jako vasen ,-)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Ono je jim spis trapny ti rikat, je ze blby nosit fejky:)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    CODE: hele a jaky to jsou citizeny? jakoze citizeny za dvacet uz bych si fakt rozmyslel... to uz je skoro na omegy a tak... ale zajima me jaky to jsou :)

    kamarad omdlel proc ?
    CODE
    CODE --- ---
    MADCAT: i to bude asi pravda + to ze ti lide to vubec neznaji ,-)
    kamarad - velmi sikovny realitni makler - malem omdlel v kavarne kdyz je zahledl :))
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    CODE: protože když si vezmeš ten hublotí orlojokolotoč velikosti průměrnýho budíku, tak si všichni myslí, že je to nějaká vietnamská šaškárna za cicacicet, kdežto na citizenech na dvacku je nějaký to "trochu lepší estetično" prostě vidět... a to stoupá imho do těch 100 - 200 tis a pak to zas prudce padá mezi nevkusný komediografy pro bohatý rusáky a zlatou mládež...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    CODE: vidis, od ty doby co mam carrery, tak si vsiml jeden clovek a to byla holka u nas v praci :))
    CODE
    CODE --- ---
    Bavi me u nas v praci ten rozpor ..
    Vezmu si Citizen hodinky cca za 20 000 a zepta se me nekolik lidi jestli neni skoda dat takovy prachy za hodinky.
    Ale kdyz si vemu repliku Hublot za skoro pul milionu, ktera je na moji mini ruce jako pest na oko, tak se nikdo ani nepozastavi :o)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    NASTY: velmi hezký řekl bych, po těch škaredejch paneraikách :) korunku by to mohlo mít trochu skromnější, ale co už, třeba se to trochu opiluje a bude to cajk :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NASTY: :) mne by zajímalo jak dlouho to vydrží svítit ...
    NASTY
    NASTY --- ---
    Díky všem za postřehy.

    Co se týče přehlednosti/překombinovasti tak já mám tento styl hodinek už tak v oku, že z nich tento dojem prostě nemám. Ale budu rád za každej jinej tip splňující kritéria pilotky / chrono / podobná cenová hladina / kvalitní stroj.

    Vím ale, že hodit je sem po sérii Paneraiek je trochu pecka do očí :-).

    KEITHHSTER: Myslím že dnes se tato barva opravdu často nevidí, a to ani na pilotkách. Ale určitě jsem měl použít spíš slovo ojedinělá, protože svoji tradici určitě má. :-)
    JOPS
    JOPS --- ---
    KOUDY: jsem se zamiloval....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam