• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    BEEBLEBROX: super !!
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    KALIBAN: kua, na ty TXa jsem dneska koukal, ze by se mi docela na chvilku hodily :(
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: aaaa tve vysnene :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: good for him :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KALIBAN: asi jediny rolex co se mi libej ..
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LEXXA: ne
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: treba ty rolexy mel taky za trojku
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LELI: prosim ano :)
    LELI
    LELI --- ---
    KALIBAN: typek byl standardnich rozmeru? :-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Hm, tak si prijede pro tyTX quartzy Za trojku typek a na ruce ma tohle?

    ROLEX MILGAUSS WATCH - ROLEX Timeless Luxury Watches
    http://www.rolex.com/en/rolex-watches/milgauss/introduction

    Nastesti jsou prtavy :))
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    GREGI: možná u vietnamců :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    nevite nekdo kde sehnat za slusnej peniz Casio G-Shock GB-6900 ??
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    DOT: 7s denne u Tissotek by melo jit srovnat, ne?
    Jinak Mauricky jsou super, moje Pontos vydrzej presne celej tejden (vetsinou je o vikendu nenosim a jakozto nemajitel cool natahovatka v pondeli nadavam a nastavuju).
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    imho nemeckej stainhart, archimede, nebo treba svycarsky glicine a tak jsou rozhodne kvalitni renomovany hodinky., jen jsou to maly znacky.,
    PHULE
    PHULE --- ---
    DOT: btw: nektery ty Maurice Lacroix vypadaji dobre, ani jsem doted neznal..diky za tip...
    PHULE
    PHULE --- ---
    DOT:
    DOT: jsou to vcelku nove znacky, s tim se neda nez souhlasit (i kdyz je vtipne jak na nekterych webech hazeji jejich zacatek do stejne doby jako rolexky, tz 1900-1920)....

    No ja si vybiral podle vzhledu, moc jinych mne nezaujalo... co se tyce zpozdeni, nijak extra to nehlidam ale moc velky rozdil oproti Breitlim superocean ktere jsem jeste donedavna vlastnil jsem nezaznamenal (sli pryc, byl to darek, nelibili se mi:D)...

    DOT
    DOT --- ---
    o kvalite jsem nepsal nic, to ze Archimede nebo Steinhart nejsou renomovane znacky, o tom se snad bavit nemusime. Nevylucuje to ovsem to, ze pomer vykon/cena maji skvelej. Automaty za 10k ve me nevzbuzuji duveru, protoze mam doma automat Tissoty v podobne cenove relaci a 7s za den me proste nebavi. Ted mam pohodovy Maurice Lecroix Miros na baterii a vim, ze pokud nekdy budu kupovat automaty, bude to neco kvalitniho. Automat "za kazdou cenu" ? Ne, tudle posedlost uz mam za sebou. Dokud nebudu mit na poradny automaty, zustanu u baterky.
    PPAVON
    PPAVON --- ---
    DOT: Co konkrétně ti vadí na automatech za 10? To, že hodinek z chronoshopu nevidíš na rukou tolik, neznamená že ty hodinky nejsou kvalitní, "renomované"...
    DOT
    DOT --- ---
    PHULE: ja bych si u nich taky vybral, o tom zadna. Jen mam proste trochu predsudky vuci automatum za 10k. Treba Aviation Vintage se mi vylozene libej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam