• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KALIBAN: Tak ani tu trojku ne...
    Seiko Men's SNK809 Seiko 5 Automatic Black Canvas Strap Watch: Watches: Amazon.com
    http://www.amazon.com/Seiko-SNK809-Automatic-Black-Canvas/dp/B002SSUQFG
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: ty nejvetsi ani nechci..mam maly zapesti:)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ja nevim proc jsem mel pocit, ze stojej k desitce... asi nejakej zkrat, zadna takova informace tady neprobehla. Sup koupit!! :-P
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    V tomhle modelu je tusim kalibr 7S26, kterej fakt prezije temer vsechno. Lowend Seika jsou znamy tim, ze prezijou X let bez problemu, ten strojek uz se dela snad 30 let a furt je spolehlivej. Za tri litry je to super stroj, min presnej nez ETA a bez hackingu (nemuzes presne nastavit vteriny), ale na to asi v tyhle cenovy kategorii nasrat.)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BOBASH: domnivam se, ze to nebude rozdil :) a jestl itamty seika stojej trojku, tak sup s nima na ruku... domnivam se, ze v tyhle cenovy kategorii je jediny argument proc neco ano, nebo ne, ciste jen to jak se ti to libi.. obrovsky rozdily tam rozhodne nebudou
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KALIBAN: Otázka je, jestli bude lepší strojek v Seikách za trojku nebo ten úplně nejlevnější švýcarskej strojek v hodinkách za desítku, u kterejch většinu ceny zaplatíš za jméno a design.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BOBASH: tak ja co jsem tak nacet, tak fakt je, ze jestli presnost bude do 10s za den, tak je to dostatecny a neresil bych to. Levny mechanicky strojky budou mit horsi odolnost proti prostredi = nejezdi s nima na motorce :) a pravdepodbne nebudou slapat za tricet let... fakt je, ze za ty prachy, to asi nikdo neocekava.
    Otazka je, co je duvod nekoupe ultrapresnyho a odolnyho quartzu?
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    BOBASH: Mam jedny petkovy Seika a nemam s nima problem. A kdyz muze Seiko vyprodukovat i Grand Seiko, tak asi bude o tech strojkach neco vedet...
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    KALIBAN: co myslis tim "nebude nic moc"?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Jsou v pohode, tenhle strojek prezije atomvou valku, za ty prachy nic nezkazis...
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KALIBAN: Já jsem právě o těch automatech od Seika slyšel, že to docela funguje a vcelku to je i snesitelně přesný - přijde mi, že díky tomu, že je to japonský, by to částečně mohlo bejt levný ne díky tomu, že ten strojek stojí za prd, ale že prostě není švýcarskej...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BOBASH: to fakt neni :-P osobne bych do automatu pod 15-20k nesel, protoze ten strojek proste nebude nic moc. Radsi bych koupil quarzy.
    nicmene tyhle se mi libej :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: hele ty nejvetsi jsou fakt nesmylne monstrozni
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    BOBASH: mam skx007 a fungujou perfektne
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Asi je to na vás podřadná cenová kategorie, ale má někdo zkušenost s automatama Seiko? Chci si po dlouhý době koupit zase hodinky, chci normální, bez zbytečnejch ptákovin, a z principu nechci něco, co je akorát krásnej přebal na strojek od někoho jinýho... jo a taky musej bejt levný :)

    Hrozně se mi zalíbilo tohle:
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja asi fakt pujdu do tech omeg sakra...sou fakt dobry..skoda ze sou velky jak prase..musim k dusakovi.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    jen mi na nich chyby svitici rucicky a cisla
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam