• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DOT
    DOT --- ---
    se mi ty Radiomiry zacinaj libit...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BOBASH: okamzite objednat :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    87HIGHFLYER: chrčání to korunku a vymezuje to druhou pozici ,když chceš hybat jen s hodinovou řučičkou...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    DEEBEEP: je to i nějakym způsobem reálně funkční nebo je to čistě design?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    PPAVON: maj na to patent...
    PPAVON
    PPAVON --- ---
    Zdravím, zaujali mě kryt korunky na hodinkách Panerai. Je to čistě jejich systém nebo jsou i jiné značky, které něco takového dělají? Díky
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KALIBAN: Tak ani tu trojku ne...
    Seiko Men's SNK809 Seiko 5 Automatic Black Canvas Strap Watch: Watches: Amazon.com
    http://www.amazon.com/Seiko-SNK809-Automatic-Black-Canvas/dp/B002SSUQFG
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: ty nejvetsi ani nechci..mam maly zapesti:)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ja nevim proc jsem mel pocit, ze stojej k desitce... asi nejakej zkrat, zadna takova informace tady neprobehla. Sup koupit!! :-P
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    V tomhle modelu je tusim kalibr 7S26, kterej fakt prezije temer vsechno. Lowend Seika jsou znamy tim, ze prezijou X let bez problemu, ten strojek uz se dela snad 30 let a furt je spolehlivej. Za tri litry je to super stroj, min presnej nez ETA a bez hackingu (nemuzes presne nastavit vteriny), ale na to asi v tyhle cenovy kategorii nasrat.)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BOBASH: domnivam se, ze to nebude rozdil :) a jestl itamty seika stojej trojku, tak sup s nima na ruku... domnivam se, ze v tyhle cenovy kategorii je jediny argument proc neco ano, nebo ne, ciste jen to jak se ti to libi.. obrovsky rozdily tam rozhodne nebudou
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KALIBAN: Otázka je, jestli bude lepší strojek v Seikách za trojku nebo ten úplně nejlevnější švýcarskej strojek v hodinkách za desítku, u kterejch většinu ceny zaplatíš za jméno a design.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BOBASH: tak ja co jsem tak nacet, tak fakt je, ze jestli presnost bude do 10s za den, tak je to dostatecny a neresil bych to. Levny mechanicky strojky budou mit horsi odolnost proti prostredi = nejezdi s nima na motorce :) a pravdepodbne nebudou slapat za tricet let... fakt je, ze za ty prachy, to asi nikdo neocekava.
    Otazka je, co je duvod nekoupe ultrapresnyho a odolnyho quartzu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam