• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: jsem jineho nazoru
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAGON: O tom to prave uz plno let vubec neni..je to jen o lidech ktery se nudej v praci a o masovym hejtu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: nejde o zavistivy curaky, jde o vlastni prezentaci a ciny, vzdy.
    TIBOREC
    TIBOREC --- ---
    BEEBLEBROX: Velká škoda, že jde jen o koncept...
    Radian Watch Concept
    http://vimeo.com/13423277

    http://www.kyledellaquila.com/root_34.html
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAGON: to ze sou na nyxu zavistivi curaci nema nic spolecnyho s minuskama..dodneska si pamatuju na ten haterflame kdyz sem hodil tagy carrery do klubu co vas potesilo pac sem z nich mel radost :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    to ani neni nutny komentovat, kazdej kdo tu na nyxu pozoruje tvoji valku Ja vs ostatni, tak vi :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAGON: wot?..ja tohle resil jednou a to jeste z prdele tyvole..Fakt mi je jedno kolik mi da kdo plusu a minusu..tak zas vychladni..:)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    DEEBEEP: me je celkem jedno kolik je kde - a kolik + ., nazory druhejch respektuju., ale vadi mi agresivni magori, prosazujici si svoji pravdu za kazdou cenu., takze za me mas - ty.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DEEBEEP: nadhera co jsi postoval, ale
    tyhle DEEBEEP: to uz radsi fakt ty digitalky.. :D
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    MADCAT: ukaž mi hezký hodinky,podle tebe,ty kterej nepozná ani takovou masovku jako je iwc bp :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: ja beru minusy ciste k tomu, abych mohl rict bez prace Tohle se mi libi nebo Tohle se mi nelibi, at uz jde o diskuzi nebo galerii, jestli nekdo jiny v tom vidi vic mne osobne nezajima. Lidi co nadavaj na minusky mi prijdou k smichu, typickej kuprikladu koudyho komplex na nyxu, resit kolik lidi ti dalo plus nebo minus, jak u debilu.... jestli ti vadej minusy, zamysli se, co pises. That's all.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DEEBEEP: ještě pár mínusů ti nasolím, ať ti rupne cévka v hlavě a taháš nohu. dáváš fotky s hnusnejma hodinkama, tak ti dávám mínusy, lidem, kterým se ty hodinky líbí, tak ti zas dají plusy, co je na tom, od toho tu ty palečky jsou. jestli tě ty mínusy tak serou, tak si je vypni, v zájmu vlastního zdraví. s úctou tvůj pochcanej mínusář s digitálkama.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Obecne - davat minuska za "osklive hodinky" mi prijde zbytecne - tak se zase libi nekomu jinemu. Proto je nastesti hodinek tolik druhu :-)

    K Deebeepovi - ma zapnute zobrazovani minusek (ne ze bych mu ho dal, ale napadlo me podivat se) a z jeho komentare mi spis prijde, ze mluvi o nekom koho zna a u koho to asi osobni bude.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEEBEEP: to je tvuj problem, ze si to beres osobne, lidi hodnotej fotky, ne toho, kdo to sem postuje. A kdyz postujes hnusny hodinky podle nekoho, tak je jasny, ze da minus.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DEEBEEP: Ja teda zadnej minus nedaval, ale tohle uz sem podle me fakt nepatri.)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    já vubec nepochopim,jak moc mně dokáže rozčílit pochcanej mínusář s digitálkama na nyxu...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam