• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Treba podle toho, ze Grand Carrera RS se v quartzu nedela...
    ZAHRADKEE
    ZAHRADKEE --- ---
    taky by me to zajimalo na zaklade ceho si to poznal .)
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    DRAGON: To fakt poznáš takhle z fotky, nebo předpokládáš, nebo to tak chodí, nebo jak? :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BEEBLEBROX: na co 10 bar+? potapis vic nez 100metru a beres si na to hodinky?
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    TWISTRABBIT: Pár stránek zpátky jsem tu řešil dost podobný Seika, pak jsem to hledal různě po diskusních fórech a vypadá to, že zrovna strojek v těch Seikách je v pohodě, nejspíš spolehlivější než v levnejch švýcarech.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    BEEBLEBROX: já jsem to bral tak, že než levnej automat, tak raději spolehlivý quartz, zvláště když se na ty hodinky potřebuje člověk trošku spolehnout...ale ted je taková doba, že potápky v quartzu, nějaký pěkný, klasický a ne moc veliký těžko sehnat
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    BEEBLEBROX: o něčem podobnym jsem také uvažoval, i když jsem chtěl spíš quartz
    DOT
    DOT --- ---
    BEEBLEBROX: a nechtel bys podobny, Tissot PRS516 Steel Automatic? tak za 4,5k
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    BEEBLEBROX: to bych taky rád věděl
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    BEEBLEBROX: podobný má borec v worku , typuju 60-70leéta.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BARUNKA: proc vyhraly longines? Temer identickej design delaj uplne vischni vyrobci. Tak co te vedlo sem?
    Jinak gratulace k dospelejm hodinkam :)
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    DRAGON: V pořádku, zřejmě máš jiný vkus ;)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    BARUNKA: máš je hezký :-) gratuluji !
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    BARUNKA: klasický pěkný hodinky nenech si to otrávit
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BARUNKA: nedavno sem si vybiral hodinky v krame prave z nabidky Longines a na tyhle sem presne rekl, ze jsou to nejosklivejsi Longy z nabidky :))
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    Konečně jsem našla hodinky co se mi líbí a koupila si je k narozeninám !!! Milí milovníci hodinek,musím se s váma o tu mojí radost podělit. :)

    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DEEBEEP: všichni tady :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam