• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    Máte někdo představu jaká je reálná výrobní cena hodinek, např. Seamasterů nebo Submarinerů? jsem zvědavej, kolik z celkový ceny dělá příplatek za to, že je to Rolex/Omega/cokoli jinýho. vím, že to bude hodně, ale obávám se, že to bude ještě víc, než čekám :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Watches - Daniel Wellington
    http://www.danielwellington.com/

    ERGIEN
    ERGIEN --- ---
    PANPOSPA: Díky, zkusím se tam pozeptat :) ale kdyby měl někdo tip na osvědčené hodinářství v Praze, určitě by to taky nebylo k zahození :)
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    ERGIEN: zkus distributora značky Boccia firmu Designtrade - kromě záručních oprav dělají také pozáruční servis - asi nebudou uplně nejlevnější, ale máš jistotu, že to udělají pořádně - http://www.designtrade.cz/
    ERGIEN
    ERGIEN --- ---
    Zdravím, mám hodinky od značky Boccia Titanium ale něco v nich přestalo fungovat a jsou už po záruce, tak sháním nějakého šikovného hodináře v Praze. Nemáte někdo nějaký tip? Díky :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KEITHHSTER: prima, diky.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NAGASAWA: nebo se zeptat v hodinářství wildt na andělu ..
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NAGASAWA: natostraps.com ... až domů ..
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Nemate nekdo tip, kde v cechach sehnat NATO Bond 18mm? Nechci se registrovat na ebay a zbytecne dlouho cekat. Diky za pripadnou radu.

    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    DONDYS
    DONDYS --- ---
    87HIGHFLYER: Co to je zac?
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    87HIGHFLYER: tak nechtel jsem aby me nekdo narknul z plagiatorstvi :) ale inspirovala me presne tahle fotka, to je fakt
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    DOTCOM: stojíš na špatnym konci:)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    KEITHHSTER: jo, bohuzel
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    pekna fotka., thats the way to do it.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DOTCOM: takže ve tmě fuck off ?
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---

    tak dorazily retrowerky. zatim jsem s nima spokojenej, i kdyz to chce trochu zvyku aby clovek zjistil kolik je vlastne hodin :) troch zklamani je kompas, kterej je zda se ovlivnenej kovovejma soucastkama v hodinkach, takze ukazuje spravne pouze pokud se natocim tak, aby sever byl na dvanactce (nebo tam kde normalni hodinky maji dvanactku). kdyz se ale vysroubuje (uz chapu proc je sroubovaci), tak funguje spolehlive. drobny minus je i to, ze hodinky nejsou natreny takovym tim luminiscencnim svinstvem, vsechny ostatni modely od retrowerk to maji :(
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KALIBAN: No to je hnus velebnosti...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    miluju je.... 800k usd... lol
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam