• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    MADCAT: a Rolády jsou obyčejný Seika?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KOUDY: Obyčejný Casia, akorát s jiným nápisem...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    BEEBLEBROX: škoda ze jich je vetsina 18mm . armádní jako moje maj min 20-22
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    KOUDY: quartz za 550$ ?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KALIBAN:
    LOPIN: jo a maj tam i docela pěkný pilotky za 7,5 co tu někdo sháněl
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    DEMONOFANARCHY: laco maji docela tradici, byli jedny z vyrobcu B Uhr pro nemecky valecny piloty.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Ja na ne mam podobnej nazor jako na vicemene vsechny hodinky na chronoshopu. Nejsou moc znamy, designove jsou zajimavy (ty Laca jsou uzasny) jsou za rozumny penize a maj vsechno co by dospely hodinky mely mit... me prijdou ok.

    sam jsem tam brachovi kupoval darek k narozkam, jsem zvedavej co na nej rekne
    GGG
    GGG --- ---
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DOT: to me zas nejak vyrazne netrapi. k obleku muzu nosit ty co ma ted a casual mi to prijde tak akorat.
    DOT
    DOT --- ---
    LEXXA: me se ty aviation libi. jen si furt rikam, ze to neni ani k obleku a ani uplne casual. proste nevim kam a k cemu bych je nosil.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DOT: ano, myslim ze si budem rozumet :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DAVIDOWITCH: zcela osobni, neopodstatnena antipatie. nic vic nic min.
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    LEXXA: Je to osobni antipatie, nebo nejakej obecnejsi duvod proc nebrat?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LELI: zjova, ty sou nahodou suprovy!! tak to sorry, mel jsem pocit, ze cokoliv rozumnyho od tehle ne uplne spatnejch znacek zacina aspon na ctyrce...


    LEXXA: hele v pohode, ja na to ted cumim a nevim proc si muj mozek hodnotu 700E vynasobil dvema jak je zvyklej z dolaru.... tohle je hadam uz moc penez... (nicmene me se teda libej ukrutne)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: promin. malo kavy dneska. myslel jsem nechci znacku ktera patri pod The Swatch Group.
    LELI
    LELI --- ---
    KALIBAN: tyhle sem si koupil za 1990,- novy se zarukou na andelu v tom obchode mezi obchodnim centrem a mekdonaldem a spokojenost velika. Rychlej vycvak ipadem aktualne. A kdyz nekdo na hodinky reagoval, tak jen vyslovene pozitivne. A chvilema se pohybuju i v dost snobsky spolecnosti. :-)



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam