• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    LELI
    LELI --- ---
    DAVIDOWITCH: to rozhodne nasaj! :-)
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Tyhle si jednou poridim

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ja teda aktualne totalne chciju z tehle omeg... koupit nekdo grand carrery, tak do nich okamzite jdu.... podle me jsou fakt nadherny

    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Casio ? co to je ? :D
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Na majitele casií to asi může tak působit. Zřejmě nějaký casio syndrom.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    ty omegy možná budou v reálu vypadat o dost jinak než na fotce, ale tady pusoběj jak casia
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MADCAT: Nedejbože aby po takové nekompromisní arbitráži spáchal šéfdizajnér omegy rituální sebevrždu :o) Kontrolní otázka: jaký omegy máš právě na zápěstí?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KAZAAM_32: mluvím o vzhledu, kterej je naprosto tuctovej a nezajímavej. neřeším, co je uvnitř.
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    MADCAT: a Rolády jsou obyčejný Seika?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KOUDY: Obyčejný Casia, akorát s jiným nápisem...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    BEEBLEBROX: škoda ze jich je vetsina 18mm . armádní jako moje maj min 20-22
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    KOUDY: quartz za 550$ ?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KALIBAN:
    LOPIN: jo a maj tam i docela pěkný pilotky za 7,5 co tu někdo sháněl
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    DEMONOFANARCHY: laco maji docela tradici, byli jedny z vyrobcu B Uhr pro nemecky valecny piloty.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Ja na ne mam podobnej nazor jako na vicemene vsechny hodinky na chronoshopu. Nejsou moc znamy, designove jsou zajimavy (ty Laca jsou uzasny) jsou za rozumny penize a maj vsechno co by dospely hodinky mely mit... me prijdou ok.

    sam jsem tam brachovi kupoval darek k narozkam, jsem zvedavej co na nej rekne
    GGG
    GGG --- ---
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DOT: to me zas nejak vyrazne netrapi. k obleku muzu nosit ty co ma ted a casual mi to prijde tak akorat.
    DOT
    DOT --- ---
    LEXXA: me se ty aviation libi. jen si furt rikam, ze to neni ani k obleku a ani uplne casual. proste nevim kam a k cemu bych je nosil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam