• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    LEXXA: budou minimalne do zari doufam vydrzi..pak dojdou ty koudakovy...no a na vanoce si udelam radost za 6000£...tak dik;]
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BADHORSE: at slouzi :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    za deset dolacu

    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    kdyby to nemělo tak kravskej průměr tak je rovněž podpořím
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    KOUDY: Thanks, ******@****.com! You raised the campaign total to: $21,584! :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BADHORSE: ja to asi udelam podobne no:)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    KOUDY: achjo..jsem si je musel koupit :/ :]
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    VACA: To bude tím, že už nejdou koupit od Applu. Nahradilo to tohle http://store.apple.com/cz/ipod/family/ipod-nano . A z bazaru nekupuji věci, takže nemám šanci sehnat Nano.
    VACA
    VACA --- ---
    KYRBI: já vim že už je to dávno, jen mě překvapilo že nikdo nenahodil ipod nano v kombinaci s reminkem...
    už jsem to párkrát viděl, ale představa kabelu od zápěstí do sluchátek, to by mě asi štvalo...

    (jinak já sem taky vyznavač klasickejch hodinek... )
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KOUDY: wtf , kde co jak za kolik :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LELI: ja chci automaty a jeho poznamka o safiru mi pripomnela ze se na rozdil hardlex/safir chci zde zeptat. tot vse
    LELI
    LELI --- ---
    LEXXA: kde pise ze chce automaty?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    LEXXA: no tak je to jasný - hardlex ma třeba 700Vickers a safír třeba 2000 výdrž
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    existuje nejake empiricke porovnani safiru a hardlexu? po eskapade v hodinarstvi jsem se kvalitne nasral a ac setrim na steinhart nav-b si ted chci poridit seiko 5 za par pusinek ale samozrejme v cenove relaci do 5k maji automaty jen s hardlexovim sklickem.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GILDARIUS: zkus hledat neco takovyho a pak sem hod, co sis vybral a kluci ti poradej jestli je to ok nebo nebrat.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    GILDARIUS: zkus budto pritlacit penize nebo slevit od safiru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam