• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    PINGVINS
    PINGVINS --- ---
    KOUDY: Já bych to rovnou zabíjel. Žádnej soud, žádná porota, rovnou na popravu.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KOUDY: zlámat pazoury:/
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    koukam ze id deebep ktery mne okradl od 20 tisic na fotaku ktere mi dodnes dluzi je znamy i na chronomagu

    Podvodník roku, ostuda fora gentlemanů "Pavilion" - Strana 3 - Ostatní diskuse a zábava - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/...c/63458-podvodn%C3%ADk-roku-ostuda-fora-gentleman%C5%AF-pavilion/page-3
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CODE
    CODE --- ---
    Hyetis Super Watch Has 41MP Camera, Price Made For Spy Agents | Pinoytutorial Techtorial
    http://pinoytutorial.com/techtorial/hyetis-super-watch-has-41mp-camera-price-made-for-spy-agents/

    TVRDAS
    TVRDAS --- ---

    me nove :) ve skutecnosti je sklicko az do kraju pres stupnici tachymetru
    ZARA
    ZARA --- ---
    zajtra idu konecne "ujovi doktorovi hodinarovi" na repas

    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    vintage Fortisky
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    musim rict ze sem to necekal , je to pekne nabarveny a ten kompozit okolo je celej cernej ne nabarvenej .)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TWISTRABBIT: u traseru ne. mam seiko5 a hned druhy den jsem strkal ruku kam jsem nemel a "umelecke kovani" bylo silnejsi nez ta radobytitanova cerna vrstva
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KEITHHSTER: takže poškrábání se člověk bát nemusí... super
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    LEXXA: :D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KEITHHSTER: no to se pak nediv ze ti tritium sviti jak novej :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    TWISTRABBIT: :) to není plast , vubec nic , jsou jako nový . i ta cerna titanova barva . pecka .
    je to sklolaminát s nejakym kompozitem .)

    mimochodem dělám svářeče nuclearních zarizeni a nekdy je do prace nosim ..
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KEITHHSTER: jak se chova to plastovy pouzdro, jak se škrabe?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    LEXXA: safír novej primo od microtecu i s baterkou a vymenou 800 .
    más 3letou zaruku na hodinky + 10 pri zaregistrování na tritium ... a jestli sem to dobre pochopil tak ano vymenej ti je ,ale musis to poslat do švajcu ... ted je mam druhym rokem a sviti to stejne .)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KEITHHSTER: jak to vlastne maji? kdyz ti zacne blednout tritium tak vymeni nadobky nebo ti doporuci si koupit nove hodinky?
    LELI
    LELI --- ---
    KALIBAN: nemam rad, kdyz je na hodinkach neco co bych nevyuzil a bylo mi k nicemu, takze necenim moc suby, yachty.

    Nekde mezi jsou explorer 2 kvuli brevnosti, exp 1 bo nema datumovku, daytona a milgauss, kterej je super technicky, ale arevne dohromady to neni muj salek caje.

    Co muzu je gmt master jako sportovniho zastupce, cervenou zatim nedelaj bohuzel, takze barevne by to byl orisek.

    Co hodne muzu designem je air king, to je krasnej minimalismus.

    Jako ideal na denni noseni vidim datejust nebo day date. Datejust s deep modrou je super, daydate treba platinovej s tou svetle modrou je v realu taky dost paradni.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LELI: ja te sice jakoze logicky chapu, ale ani jeden z tech uplne validnich duvodu nezmeni to, ze submarinery nekomu proste pripadaj hnusny...

    Osobne se mi strasne libej milgausy, nastesti jsou moc maly :) jinak bych mel cukani...

    Jinak koncept fejku mimod ty doby co mam vedle sebe fejk a pravy grand carrery prijde divnej.. A to z jednoho jedinyho duvodu, ze pokazdy kdyz mi nekdo pochvali hodinky, tak musim v duchu rict, ze je to lacina kopie pac na real nemam prachy... A to budu x krat radsi nosit nejaky pekny quartzy.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    tak znova teda :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam