• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    FRANKVFX: Understatement je mit na ruce Rolexky za pul mega, ktere vypadaji obycejne nez bys mel hodinky za dvacku, ktere budou kricet jak jsou exkluzivni.. neco jako underdressed vs. overdressed ... treba na cizi svatbu by clovek nemel prijit oblecenej lip nez zenich :))) to je overdressed.
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    ARMADILLO: Co je understatement?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    FRANKVFX: Tak to je tezkej kyc :) Lepsi je understatement nez opak :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    FRANKVFX: No tak to radsi nasetri a kup si poradne at nemas pak dvoje, troje za dvacku, kdyz muzes mit jedny lepsi. V pripade slabsiho cashflow bych treba do techhle (69EUR) :)) ..za tu cenu pekne pilotky.
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    Měl jsem na ruce i tyhle, stály snad 19 000, ale přišli mi trochu kýčovitý. Na obrázku se mi teď docela líbí :D
    Hamilton Watch · Open Heart
    http://www.hamiltonwatch.com/en/gents/american-classic/jazzmaster/open-heart/H32565555

    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    ARMADILLO: Longines, ty si brzo koupím, teď stojí 50-60k. A ty Maurice jsou jedny z Masterpiece a konkrétně tyhle klenoty stojí snad přes 120k

    Mám teď slabší cashflow, tak jsem koukal po hodinkách nižší třídy. Co jsem si zkoušel Hamiltony a Maurice okolo těch 15-30k, nelíbili se mi na ruce.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Panove co tyhle?

    M & M Chronograph Design by Georg Plum
    • Gehäuse Edelstahl gebürstet
    • Swiss Made
    • Saphierglas Anti Reflection
    • Saphierglasboden verschraubt
    • Wasserdicht 10 ATM / 100m
    • veredeltes Werk Automatik ETA Valjoux 7750 Soigne
    • 25 Jewels
    • Datum auf der 3
    • Zifferblatt silber mattiert
    • Zeiger und Indexe in schwarz
    • Ehemalige UVP 1.150,-
    • Durchmesser ohne Krone 39,00 mm
    • Höhe 14,7 mm
    • Armbandbreite 22,00 mm

    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    FRANKVFX: Mne se tedy hur ctou, ale chapu, ze az budes velky pan tovarnik tak ti na nejake minute nesejde :) kolik stoji?

    BEEBLEBROX: Pekne.. ale cim dele na ne koukam tim vice detailu, ktere nejsou 100% tam nachazim. Mozna na ruce to bude neco jineho. Na ty Longines holt nemaji.

    FRANKVFX: Tohle je dobra klasika.. tenhle cifernik se mi u Longines extra libi.
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    A jednou pánové, až budu velký pan továrník....


    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: no ja to mam drobet z ruky ale uz koukam na stranky a snad neco najdu. chtel jsem sice s motylovou sponou ale clovek nemuze mit vsechno.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LEXXA: ja tam proste zasel, byl jsem si oslintat nejaky Tag Heuery a zeptal se a maj tam mrte remenu, tak jsem chtel neco odolnejsiho nez kuze a pani mi dala tohle
    CARBON - Leather Watch Strap in BLACK / RED
    http://www.hirschstraps.com/...Watch-Straps-Waterproof-Sport/CARBON-Leather-Watch-Strap-in-BLACK-RED
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: to me zajima. na strankach nic nemaji a ten kaucukovej Rios me jaksi zacina srat.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MIKLO: v koscomu u bily labute jsem kupoval Hirsch kevlarovej remen.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Tušíte někdo, kde se dají v Praze v kamenném obchodě koupit řemeny zn. Di Modell, Hirsch nebo Rios?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    FRANKVFX: Dojde do chronoshopu a enjoy, takovejch je tam docela mrak. Třeba chronografy od archimede jsou úžasný.
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    Díky za tip. Půjde se na ně podívat. Je to zatím jen přestupní stanice nad vyšší třídou :-) tak dám vědět až je budu mít v košíku
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    BEEBLEBROX: procby ne swiss made? Steinhart sice nemecka znacka, ale je tam vysoky procento swiss, takze to oznaceni swiss nosi...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    BEEBLEBROX: sakra chlape, díky za tip. Strašně se mi líbí ty Steinhart. Trefil jsi se mi do vkusu. Kouknu se, jestli si je můžu zkusit někde v Praze.
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    Nějaký tip na hodinky do/okolo 20ti tisíc ve stylu těchto Longines z Master Collection? Nemusí to být automaty, ale swiss made.



    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    KAZAAM_32: pochopitelně od Eltonu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam