• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    Díky za tip. Půjde se na ně podívat. Je to zatím jen přestupní stanice nad vyšší třídou :-) tak dám vědět až je budu mít v košíku
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    BEEBLEBROX: procby ne swiss made? Steinhart sice nemecka znacka, ale je tam vysoky procento swiss, takze to oznaceni swiss nosi...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    BEEBLEBROX: sakra chlape, díky za tip. Strašně se mi líbí ty Steinhart. Trefil jsi se mi do vkusu. Kouknu se, jestli si je můžu zkusit někde v Praze.
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    Nějaký tip na hodinky do/okolo 20ti tisíc ve stylu těchto Longines z Master Collection? Nemusí to být automaty, ale swiss made.



    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    KAZAAM_32: pochopitelně od Eltonu.
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    BEREGOND: pokud se budem bavim o Eltonu a ne tech cinskejch sracich, tak jsou to super hodinky
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---


    Co si obecně myslíte o Primkách? Máte s nima nějakou zkušenost, jak jsou na tom ty jejich poslední kalibry s přesností? Měl jsem na ruce tyhle a jak se mi na obrázku nezdály tak na ruce se mi fakt líbily (Linea 40), a úplně mě to zvyklalo od Nomos Tangente (který si chci taky vyzkoušet).
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Mnojo.. nekdo tu zkusenost mel v 17ti za trojku, nekdo ve triceti za dvacet... zkusenost je neprenosna, ja taky lidem apriori verim ze ano. teda me ta lekce stala asi desitku.

    nicmene je zajimavy, jak se clovek dokaze vykrucovat, syn po bouracce na motokrosu? kdyz jsem s nim jednal ja, mel rakovinu... a tak. no husty
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: jak pise BEEBLEBROX, jestli ti neprisel divnej od zacatku, tak na to asi nemas cuch... ja bych proste nikomu, koho neznam dobre, nedal svoji vec do ruky s tim ze mi priveze prachy, to si proste sere clovek do vlastnich dlani..
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tak ty lidi na chronomagu sami pisou ze tam byl regnutej asi dva roky apod...zlodeje mnohdy nepoznas na prvni pohled zejo..:)..odemne treba deebep koupil mobil za 8k naprosto bez problemu a az pri druhym kseftu se projevil jako zmrd
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja nevim, jak se tohle muze stat, preci nikomu nedam vec, kdyz ho neznam, ne? z ruky do ruky, vymluvy typu "mam to doma, privezu do hodiny"... jako sorry, to ste tak naivni? :) mne se tohle stalo asi v 17ti letech, sem dodneska tomu cloveku vdecny, ze mi ukradl 3 tisice, ktery sem mu dal za jeho mobil, kterej prodaval a "musi pro nej domu", rok chodil k nam do firmy, od ty doby tam nebyl ani jednou :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    TEKKIT: Nelámat, rovnou sekat, jako se to dělá v arabském světě. Pak by si lidé sakra rozmysleli, jestli někoho okradou či něco ukradnou..
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    no uvidime..resi se to hromadnou zalobou
    PINGVINS
    PINGVINS --- ---
    KOUDY: Já bych to rovnou zabíjel. Žádnej soud, žádná porota, rovnou na popravu.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KOUDY: zlámat pazoury:/
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    koukam ze id deebep ktery mne okradl od 20 tisic na fotaku ktere mi dodnes dluzi je znamy i na chronomagu

    Podvodník roku, ostuda fora gentlemanů "Pavilion" - Strana 3 - Ostatní diskuse a zábava - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/...c/63458-podvodn%C3%ADk-roku-ostuda-fora-gentleman%C5%AF-pavilion/page-3
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CODE
    CODE --- ---
    Hyetis Super Watch Has 41MP Camera, Price Made For Spy Agents | Pinoytutorial Techtorial
    http://pinoytutorial.com/techtorial/hyetis-super-watch-has-41mp-camera-price-made-for-spy-agents/

    TVRDAS
    TVRDAS --- ---

    me nove :) ve skutecnosti je sklicko az do kraju pres stupnici tachymetru
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam