• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Tak to je dobre.. take me zaujaly. Pokud by cenovka nebyla pres 100k tak by se o nich dalo uvazovat jako alternativa k tem Longines.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ARMADILLO: Super.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    super
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Kluci Vas nazor na tyhle?
    DOT
    DOT --- ---
    jako investici mozna tak nejaky letity pateky...
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    87HIGHFLYER: Nektere slozitejsi komplikace maji i rucicku na odpocitavani ztraty hodnoty :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    jen taková otázka...jsou vůbec nějaký modely mimo malý serie, který časem výrazně získaj na ceně (třeba do desti let)? Dá se to provozovat jako investice?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    nahodou tezky retro to je takhle, vypadaj strasne klidne a stridme... i kdyz kombinace bilyho cifru a modrejch rucicek je porad top :)

    btw tyhle zlaty stojej novy 320 a na chronomagu za 177 jsou 11let stary
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: nemas vkus, no, to se vi davno :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    to zlato je ASPOŇ v kombinaci s černou, tak to tak neřve. s bílou by to byl nevkus pro rusáky, iwc neiwc... i tak bych ale preferoval stříbrnou místo té zlaté
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    to zlato je prave dela krasne opulentni..to mam rad...:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FRANKVFX: to zlato to uplne nici, jinak jenom nejlepsi hodinky na svete :)
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Nechcete nekdo moje grand carrery? asi mam akutni IWC nemoc... ale dvoje megadrahy automaty fakt ne :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    no kurva ty iwc
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    ARMADILLO: Pravda, ty Rado, to je úplně něco jinýho. Našetříme na Longines.. Všechno ostatní je kompromis :) I když na Steinhart se stejně zajdu podívat, jestli mě to nezlomí.

    Tyhle krasavce od Marice prodává borec na chronomagu za krásných 30k (původní okolo 90)

    A IWC za 177, ale ty jsou přenádherný :)



    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    FRANKVFX: Pekne.. ale mas pravdu, ze stoji za to pockat

    FRANKVFX: Clovece ja dlouho nemohl vybrat az jsem skoncil uplne nekde jinde, o cem jsem nikdy neuvazoval. Ale zaujalo me to natolik, ze jsem do nich sel a jsem SUPERSPOKOJEN - vazne :) Vyhoda te keramiky je, ze se neposkrabe, navic se za par minut zahreje na teplotu tela a pak mas pocit, ze je ani nemas na ruce. Navic jsou tenke takze oblekani bund/svetru atp. proste neresis a korunka netlaci do zapesti jak se mi stavalo u Tissotu T-Touch.
    K tomu mas budik, 2 time zony, timer, 2 stopky, datum, dny ... nebo si display proste vypnes a mas jen slusne rucicky :) no a ted doufam, ze nedostanu v tomto klubu ban, protoze to jsou jen quartzky :)
    Rado Ceramica (193.0324.3.016)
    http://www.rado.com/en/watches/ceramica/rado-ceramica-193.0324.3.016.html



    Ale jako jo, fandim pilotkam! Kdybych na ne mel tak uz asi mam jedny z techto:


    IWC Schaffhausen | Fine Timepieces From Switzerland | Collection | Pilot’s Watches
    http://www.iwc.com/en/collection/pilots/

    Problem je, ze ty Rada jsou natolik super, ze se pokazde sice podivam na 10x drazsi hodinky a po chvili premysleni zjistim, ze je vlastne nepotrebuju a vyhodil bych akorat hromadu penez :) V posledni dobe jsem prave zacal koukat po Longines, ktere mi prijdou hodne fajn, nejlepsi cifernik, nikoho neurazi a zaroven jsi v entry-level solidnich hodinek. Podle me maji smysl. Takze nasetrim a uvidim :) Do te doby Rado a i pak budu mit problem je odlozit :)
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    ARMADILLO: Co teď nosíš ty? Fandíš pilotkám?
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    ARMADILLO: Zkoušel jsem i tyhle, ale prostě jsou to všechno strašný kompromisy a ty longines, ty bych prostě neměnil. Možná s tím počkám :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam