• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ARMADILLO: najdi si je na gemnation... V cechach je cenovka pres 100k, ale tam je tusim nekde kolem padesati.


    ARMADILLO: zebricek kde nejsou portuguese a jako prvni jsou submarinery.... Ehm
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ARMADILLO: jediny tagy, co bych si ja osobne koupil, vkusny, nepreplacany, proste minimal. a to ja rad
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ARMADILLO: Super.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Kluci Vas nazor na tyhle?
    DOT
    DOT --- ---
    jako investici mozna tak nejaky letity pateky...
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    87HIGHFLYER: Nektere slozitejsi komplikace maji i rucicku na odpocitavani ztraty hodnoty :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    jen taková otázka...jsou vůbec nějaký modely mimo malý serie, který časem výrazně získaj na ceně (třeba do desti let)? Dá se to provozovat jako investice?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    nahodou tezky retro to je takhle, vypadaj strasne klidne a stridme... i kdyz kombinace bilyho cifru a modrejch rucicek je porad top :)

    btw tyhle zlaty stojej novy 320 a na chronomagu za 177 jsou 11let stary
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: nemas vkus, no, to se vi davno :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    to zlato je ASPOŇ v kombinaci s černou, tak to tak neřve. s bílou by to byl nevkus pro rusáky, iwc neiwc... i tak bych ale preferoval stříbrnou místo té zlaté
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    to zlato je prave dela krasne opulentni..to mam rad...:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FRANKVFX: to zlato to uplne nici, jinak jenom nejlepsi hodinky na svete :)
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Nechcete nekdo moje grand carrery? asi mam akutni IWC nemoc... ale dvoje megadrahy automaty fakt ne :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    no kurva ty iwc
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    ARMADILLO: Pravda, ty Rado, to je úplně něco jinýho. Našetříme na Longines.. Všechno ostatní je kompromis :) I když na Steinhart se stejně zajdu podívat, jestli mě to nezlomí.

    Tyhle krasavce od Marice prodává borec na chronomagu za krásných 30k (původní okolo 90)

    A IWC za 177, ale ty jsou přenádherný :)



    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    FRANKVFX: Pekne.. ale mas pravdu, ze stoji za to pockat

    FRANKVFX: Clovece ja dlouho nemohl vybrat az jsem skoncil uplne nekde jinde, o cem jsem nikdy neuvazoval. Ale zaujalo me to natolik, ze jsem do nich sel a jsem SUPERSPOKOJEN - vazne :) Vyhoda te keramiky je, ze se neposkrabe, navic se za par minut zahreje na teplotu tela a pak mas pocit, ze je ani nemas na ruce. Navic jsou tenke takze oblekani bund/svetru atp. proste neresis a korunka netlaci do zapesti jak se mi stavalo u Tissotu T-Touch.
    K tomu mas budik, 2 time zony, timer, 2 stopky, datum, dny ... nebo si display proste vypnes a mas jen slusne rucicky :) no a ted doufam, ze nedostanu v tomto klubu ban, protoze to jsou jen quartzky :)
    Rado Ceramica (193.0324.3.016)
    http://www.rado.com/en/watches/ceramica/rado-ceramica-193.0324.3.016.html



    Ale jako jo, fandim pilotkam! Kdybych na ne mel tak uz asi mam jedny z techto:


    IWC Schaffhausen | Fine Timepieces From Switzerland | Collection | Pilot’s Watches
    http://www.iwc.com/en/collection/pilots/

    Problem je, ze ty Rada jsou natolik super, ze se pokazde sice podivam na 10x drazsi hodinky a po chvili premysleni zjistim, ze je vlastne nepotrebuju a vyhodil bych akorat hromadu penez :) V posledni dobe jsem prave zacal koukat po Longines, ktere mi prijdou hodne fajn, nejlepsi cifernik, nikoho neurazi a zaroven jsi v entry-level solidnich hodinek. Podle me maji smysl. Takze nasetrim a uvidim :) Do te doby Rado a i pak budu mit problem je odlozit :)
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    ARMADILLO: Co teď nosíš ty? Fandíš pilotkám?
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    ARMADILLO: Zkoušel jsem i tyhle, ale prostě jsou to všechno strašný kompromisy a ty longines, ty bych prostě neměnil. Možná s tím počkám :)

    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    FRANKVFX: Understatement je mit na ruce Rolexky za pul mega, ktere vypadaji obycejne nez bys mel hodinky za dvacku, ktere budou kricet jak jsou exkluzivni.. neco jako underdressed vs. overdressed ... treba na cizi svatbu by clovek nemel prijit oblecenej lip nez zenich :))) to je overdressed.
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    ARMADILLO: na mě moc sportovní tipy hodinek :)
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    ARMADILLO: Co je understatement?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam