• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ARMADILLO: Ty hned vedle na obr. č. 561 - co jsou to zač? Su na mobilu a nejde mi to tolik zvětšit abych to poznal...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ARMADILLO: by me zajimalo, k cemu takovy show off hodinky jsou. K realnymu ponoru ani omylem, pres batyskaf je tezko obliknes, na klasickou scuba se do 3 kilometru nedostanes. Tak k cemu jsou :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Tyhle jsou do 3150m hloubky. Mk II Deepsea Special
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Submarinery bych si taky kupoval spíš protože se mi líbí, ze sběratelského důvodu a ne na potápění, teda pokud bych někdy měl zbytečný prachy.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    87HIGHFLYER: minimalně lidi, který se objevujou v National Geographic jo:)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    když jsou tu ty submarinery a deepsea...s tim se fakt někdo potápí?:)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    DRAK00LA: plus pro suby:)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Pro srovnani velikosti Deepsea X Sub


    LELI
    LELI --- ---
    DONDYS: tak urcite! Proto na ty fotce suby vubec nejsou. :-)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Skoda, ze tohle je Sea Dweller.)
    DONDYS
    DONDYS --- ---
    BEEBLEBROX: At si rika kdo chce co chce, tak suby jsou proste nej :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Za 800,- nekoupis ani ten reminek, co Beeblebrox daval.)
    LELI
    LELI --- ---
    BREJKIS: tyvole kdyz te laka nejakej styl, tak ho sem kurva nalinkuj nebo nahraj, treba ti nekdo poradi, hledat kvuli tobe jak vubec vypadaj za tebe z principu nebudu.

    A nauc se odpovidat, kliknes na ikonku a vyberes z js menu volbu Odpovedet. Bez toho se na tebe taky kazdej vysere.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    BREJKIS: jo na reminky se podivej na http://www.strapshop.cz/ tam najdes pro zacatek dost fajnovy.
    BREJKIS
    BREJKIS --- ---
    Tommy_ Ok, uz mi dosel smysl tehle diskuze. :) Kazdopadne jsem psal styl, diesely bych ani nechtel, jen sem myslel co se tyce jako vzhledu bohužel nemohu nikde najit uplne presny termin, a ze jsou kulate, to zni divne, uz vim, ze jsem to mel radeji napsat jako laik. A co se tyce reminku, tal je uplne uzasnej ten, co zrovna poslal BEEBLEBROX. Kazdopadne se jeste jednou omlouvam :))
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ARMADILLO: tak si tam dosad F type :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: To je zajimavy jak se lidi jmenuji podle toho co delaji. Treba tenhle kumštýř se jmenuje kumšta :)

    TOMMY_: LOL .. hele to by si ale mohl koupit VW Brouk klidne v dieselu s taznym :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    BREJKIS: jenze to co pises je neresitelnej ukol., chces levny hodinky., fajn., libi se ti dizly., ok., kup si je., nechapu o co jde., nebo myslis ze tady lidi vi kde se daji koupit hodinky za desetinasobne nizsi cenu ?

    jestli chces hodinky za 800 doporucuju doporucuju koscom a tam vzit nejaky casia.. pokud chces nejaky extravagantni tak holesovicka trznice, ale nebude to original., je to jednoduchy You get what you pay for..

    zkus si svuj pozadavek prepsat do realii kterejm rozumis.. to proste nedava smysl..


    "Zdravim, ted sem narazil nahodou na tuhle diskuzi a mel bych prosbu. Nevíte, kde sehnat auto (rekneme do 150.000) se stylem Porsche 911 ? Klidně bez kol,ale rád bych zkusil tento styl. Dříve jsem měl Felicii, ale moc to nedopadlo. Pokud možno diesel a s taznym zarizenim. Předem díky za odpovědi :)"
    BREJKIS
    BREJKIS --- ---
    O kradený nemám zájem.
    BREJKIS
    BREJKIS --- ---
    KEITHHSTER Klidně napodobeniny, cena je orientační. Ale pokud někdo něco najde do 2000,- , tak nad se na to mrknu. nemám zrovna moc možností výdělku..
    BREJKIS
    BREJKIS --- ---
    Twistrabbit : Co se týče pošty, tak si tu nic na dobírku nemohu poslat, protože tady se vše šmelí. A nemuselo by to sem vůbec dorazit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam