• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Horlogerie.cz? A je dokonce i volná... skoro jsem v pokušení jí koupit :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KALIBAN: nekoupil, neboj. Hlavn me zajimalo, jak na to budou reagovat na hronomagu, ale i tam nic. Pritom je to podle me celkem zjevny...
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    LELI: mel jsem je pujceny a fakt jsou super az na tu blbou lupu. je to hnusny, a ja na cisla jeste vidim dobre :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    HOBORG: Mne to neprijde blby s tou lupickou, koukni na tyhle Rolex Explorer II ref. 216570
    LELI
    LELI --- ---
    HOBORG: ale prd, si je od nej nekdy pujc a uvidis jaka je to pecka
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    LELI: pro me je prave ta lupicka strasny zlo. bych si pripadal jako starej fotr co uz blbe vidi a musi tam mit tu hruzu
    otec ma krasny jednoduchy rolexky v bilym zlate (ktery teda stejne nenosi), ale ta lupa, eeeh
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Mne tak nejak vubec nenapadlo, ze by jsi se prsil tim, ze jsi si koupil fejky... takze jsem to tam ani nehledal... z fotky dobry fejky poznat stejne nejdou...
    ale zas dobry je, ze doba pokrocila a driv by me okazite napadlo, ze originaly nad 15k budou na nyxu scifi, ted doba pokrocila a nemam problem s predstavou, ze by to slo.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Nicmene teda uznavam, ze je to jeden z tech povedenejsich fejku. Clovek neznalej hodinek by si toho podle me nevsimnul. Na Chronomagu to taky na prvni pohled z fotky nikdo nedal, naopak nekdo pochvalil. Toliko k expertum:)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    A bludistaka za odhaleni fejku ziskava MIKLO:) Jsem cekal, ze si toho nekdo vsimne driv. Ujety indexy, jeden uplne nakrivo, tah nakrivo a nesedi...
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    DRAK00LA: Nic ve zlym, ale vypadaji jak od cinanu. Pusobi tak nejak lacine. Nevim jestli to neni jen opticky klam, ale i treba to, jak ujizdej ty cisla je proste divny a nedela to dobrej dojem (pokud to teda neni nejaka vestavena otocna luneta :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAK00LA: tak to naprosto chapu :)
    ja sel cestou DS Podium certin a ty vypadaj pro zmenu skoro stejne jako chronograf od carrer :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KOUDY: Mne ta znacka nikdy nic nerikala, dokud jsem si vicemene nahodou na leto neporidil ty Aquaracery:) Ty Carrery jsou super univerzalni, navic skvele vypadaji i na reminku...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    TWISTRABBIT: Nee, pro me idealnich 39...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KALIBAN: Ty jsem tak dva roky zpatky mel taky, loni jsem je dokonce kupoval tatovi k Vanocum:) Takze vlastne takovej navrat ke korenum, akorat v Tagovskym pojeti.)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    DRAK00LA: to je 44?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAK00LA: spravna volba znacky :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam