• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    MIKLO: Neupiram jim novatorstvi (maji zajimavy materialy, ted i nejakej inhouse), ale hodinarska znacka postavena na fotbalistech a formulich, ktera ma vic limitek, nez nomralnich modelu mi proste prijde o hovne. Nehlede na totalni predrazenost vzhledem k tomu, co do toho cpou za strojky. jeste neavno davali do hodinek za pul mega obycejnou upravenou ETU.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    MIKLO: A třeba taková Antikythera mi přijde jako dost mastnej a chválihodnej počin, byť to už skoro nespadá do kategorie "náramkové hodinky" :)

    MIKLO
    MIKLO --- ---
    DRAK00LA: Tak to bych zase úplně neřek. Je to poměrně mladá značka, která se snaží (někdy asi dost na sílu) mít novátorský přístup. Souhlasím, že jim to dost často ujede, ale některý kousky maj docela pěkný.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    sem byl prave zvedavej jestli se to tu nekomu bude libit :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KOUDY: Tohle je fakt vrchol nevkusu. Celej Hublot je zlo...
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    nylonový řemínek
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    a posledni, klidne by sly nosit i obracene.)


    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DRAK00LA: Koukam, ze se to z mobilu nahralo nejak pretoceny:/ Tak aspon takhle...


    ALTOR
    ALTOR --- ---
    KYRBI: pěknej koncept, pěkná věc pro ty které si omotal kolem prstu apple :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KAZAAM_32: tak do 2.5k s troskou hledani muze mit docela slusne eco-drivy.
    Za ty penize si nemyslim ze sezene quartzove seika v kvalite lepsi nez festiny.
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    KAZAAM_32: Ty Timexy vypadají hodně pěkně a jsou i dost finančně dostupné. Sice se teď dívám na takové, které přímo neodpovídají tomu, co jsem ukazoval v požadavku ale myslím, že vypadají celkem slušně.

    Timex T2M428 - 2200kč +-
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    KYRBI: osobně bych mrknul po nějakých Swatchkách, Timexech nebo i Casio...Citizen by byl taky fajn, ale nevím, jak je to s cenama
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    KYRBI: kdybys přihodil pár stováků, tak na Seiko dosáhneš...jinak neomezoval bych se tím, že chceš hodinky rovnou na kůži. Kožený řemínek můžeš dokoupit v jakémkoliv hodinářství či supermarketu (Viděl jsem Marburger například)...stojí zhruba 200 Kč a je stejné kvality jako u těch Festin (čili bohužel nevalné)
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    KAZAAM_32: Tý jo, já naprosto zapomněl napsat ten strop. 2300,- bych to tak viděl.
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    KYRBI: rozhodně nedoporučuji Festinu...jsou to předražený hodinky, které obsahují velice levné strojky miyota...řekni finanční strop, ať se ví...ale jinak odhadem na podobnou cenu vyjkou nějaké slušné Seiko, který mají svůj automatický kalibr...
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    A mimochodem co říkáte na tenhle koncept?

    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Zdravím, plánuji si koupit nějaké pěkně analogové hodinky s koženým řemínkem, líbili by se mi nějaké v tomto stylu. Doporučíte mi nějaké? :)


    Barva řemínku by mohla být podstatně tmavší než na těchto.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Tentokrat bez testu pozornosti a vtipku, potreboval jsem neco slusnjsiho a dostal luxusni cenu:)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam