• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Tak jsem je konečně sehnal :)

    Seiko Scuba 7002 Automatic Scuba Divers Watch
    17 Jewel Movement
    22mm. NATO Military style band strap

    MIKLO
    MIKLO --- ---
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Hands-On With A Selection Of Rolex Daytonas From Christie's Lesson One Auction (Live Pics & Details) — HODINKEE - Wristwatch News, Reviews, & Original Stories
    http://www.hodinkee.com/...ion-of-rolex-daytonas-from-christies-lesson-one-auction-live-pics-details
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ty docela jdou
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Ke kosili proste fajn...

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    INSEQUI: tydle myslis?
    Seiko PROSPEX Marine Master GOLGO 13 Limited Watch SBBN023
    http://www.skywatches.com.sg/reviews/seiko-prospex-marine-master-golgo-13-limited-watch-sbbn023.htm
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    MIKLO: Antikythera je samozrejme super a zpracovani uz je taky na urovni. Jenom se mi prici to, jakym zpusobem se ta znacka prezentuje. Pluse se mi nelibi v podstate nic z jejich produkce...
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    INSEQUI: Držím palce, Scuby jsou taky super.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    DRAK00LA: Ok, přiznám se, že mě Hublot moc nezajímá, takhle hluboce do toho nevidím. Nicméně když se podíváš na ty Antikythery, tak ta zmínka o "third-rate craftmanship" je trochu mimo. Nicméně je možný, že klasická sériová produkce za moc nestojí, to ale bohužel nemůžu posoudit.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    MIKLO: Teď se snažím marně sehnat model Scuba v černé barvě :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Tohle to myslim docela vystihuje...
    Forget all about Hublot. It’s a great way to tell people that you’re an idiot who has more money than taste. Hublot was a second-rate brand with third-rate craftsmanship until about 15 years ago when they arbitrarily doubled the price and started paying celebrities and sport figures to wear them. It's been a marketers wet dream.

    #1: Hublot put the ‘whore’ in ‘horology’
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    MIKLO: Neupiram jim novatorstvi (maji zajimavy materialy, ted i nejakej inhouse), ale hodinarska znacka postavena na fotbalistech a formulich, ktera ma vic limitek, nez nomralnich modelu mi proste prijde o hovne. Nehlede na totalni predrazenost vzhledem k tomu, co do toho cpou za strojky. jeste neavno davali do hodinek za pul mega obycejnou upravenou ETU.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    MIKLO: A třeba taková Antikythera mi přijde jako dost mastnej a chválihodnej počin, byť to už skoro nespadá do kategorie "náramkové hodinky" :)

    MIKLO
    MIKLO --- ---
    DRAK00LA: Tak to bych zase úplně neřek. Je to poměrně mladá značka, která se snaží (někdy asi dost na sílu) mít novátorský přístup. Souhlasím, že jim to dost často ujede, ale některý kousky maj docela pěkný.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    sem byl prave zvedavej jestli se to tu nekomu bude libit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam