• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VAJCE: ptal jsi se, ktery z tech hodinek... odpoved je, ze zadny z nich. Sorry ale i kdyz s tou odpovedi nesouhlasis, tak je to odpoved. Kdybys prisel s tim ze mas vybrany jedny konkretni, ze se ti strasne libej tak jsem nerek ani popel, rekl jsem ze se mi nelibej a ze si myslim, ze to je blbej kup. Nicmene jsi dal na vyber tim padem pro jedny konkretni rozhodnutej nejsi a tak ti pisu, ze jsou vyrazne lepsi a vkusnejsi a kvalitnejsi za podobny penize (treba certiny)
    ta fotka s grand carrerama a prdelkou co jsem daval je moje zapesti a toho casu moje hodinky (uz jsem je zase prodal), to ze ty na takovy hodinky nikdy nedosahnes a vylejvas si frustraci je mi uplne u prdele

    a ten zbytek kterej pises je naprostej blabol z deset let stary akce kterej v tomhle auditku nema co delat... nechapu na cem si ficis ze mas potrebu takovyhle demence placat, ale enjoy

    btw navazet se do Leliho ze je socka pri aktualni situaci asi deseti ruznejch aut, fakt hodne moc drahejch hodinek a everyday car ktery ma spotrebu jako mensi letadlo je taky hodne mimo
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    VAJCE: Hele co kdybys nezkusil říkat nic ty? Akorát tady jedeš hovna. Jak už ti bylo několikrát řečeno, kup si festiny, který se ti líbí. Pokud se budeš o hodinky zajímat, časem zjistíš, že to byla blbost. Je zbytečný to tady zasírat nesmyslnýma a offtopic komentama. Díky a měj se fajn.
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    87HIGHFLYER: me je to uplne jedno,jen se podivuju nad aroganci lidi , ze si mysli ze takova odpovedd me zajima...
    co zkusit nerikat nic? kdybych se ptal kalibane,lexxo nebo nevim kdo jeste jaky mate nazor tak to chapu...nicmene takhle me to hlava nebere..
    a ze se kazdmu libi neco jinyho? tomu rikam objev stoleti!
    LELI
    LELI --- ---
    VAJCE: Hele, ode me si dostal radu na pekny festiny. Sam sem si taky jedny koupil a co mi kdo kdy rikal, tak "hezky hodinky". Kdyz mas vkus, muzes si vybrat dobre mezi drahejma i levnejma hodinkama hezkej kousek.

    Mimochodem, jen takovej malej detail na zaver - ta fotka tech rolex whitegold bluedial datejust hodinek co sem sem daval - to je fotka konkretne mejch hodinek co mam ted na zapesti a nejakej patek je uz vlastnim, koupeny za my vydelany penize samozrejme, zadnej darek nebo tak neco...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    VAJCE: zkouším ty tvoje vety davat do google translate, ale porad nic..tak ja nevim..
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    VAJCE: A co má napsat? Stránkovou stať na téma proč se mu nelíběj festiny a že si myslí, že je blbost si je vůbec kupovat? Zeptal ses, co si o tom lidi myslej a teď seš nasranej, že se jim ty hodinky nelíběj. To se pak radši na nic neptej.
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    DRAGON: muzes si psat,co chces,ale kdyz odpovis na otazku ktery blbost nebo hnusny tak to porad nebude odpoved...ale tvuj zbytecnej vylev
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VAJCE: co to placas za nesmysly, ty dospelaku? je to galerie a talkoubout o hodinkach, samozrejme ze tu muzu psat ze jsou nektery hnusny a nedal bych je na ruku a je mi uplne ukradeny, ze stojej milion. prober se
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    JOPS: No za mě je to teda na hranici fejku. Ta "inspirace" snad už nemůže být větší.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    VAJCE: nechceš si před odesláním příspěvku svůj výtvor vždycky přečíst?
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    KALIBAN: ne lidi decka ktery tu pasujou hodinky, ktery nikdy nebudou mit ale stejne se tu musi prezentovat...
    navic na otazku jaky odpovedet blbost hnusny predrazeny fakt odpovi jen decko....ktery je navic retardovany...bo to ani neni odpoved na danou otazku
    a jen poznamka, kalinbane tebe sem potkal v realu kdysi jednou....prisel si k nam na reggae meetingu nebo kde...neco si zahucel jako ze si z nyxu...jako kdyby to mela byt vsttupenka mezi lidi...pak si mlcel bo nikdo si te nevismal a odesels...
    tak sry,ale ja ziju radsi real nez virtual na nyxu nebo na fb....a na rozdil od vetsiny lidi si proste nejaky z tech trech vemu...a kdyz me budo srat, tak je vymenim...
    nevidim smysl v tom tady frajerit a hazet hoinkama, na ktery vetsina z vas ani nema...to fakt neni muj styl
    ad lexxa, fakt me bavi jak sou lidi na netu namustrovani a chytry....pak prijdou v realu a jediny co z nich vypdne je ahoj ja sem z nyxu :))
    SARRI
    SARRI --- ---
    KOUDY: jsou proste skvely .. uz jen aby dorazily!
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: na druhou stranu porad lepsi festyny nez edifice nebo jak se to jmenuje. :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VAJCE: odpoved ti rekli tri ruzny lidi.. .ty festiny jsou
    a, hnusny
    b, blbost
    c, predrazeny na tu kvalitu

    nejakej dalsi dotaz?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    VAJCE: zcela v poradku prosim dovol mi abych te odkazal na pasaz jak te posilam do prdele.
    pokud chces rozbor festin tak si o nej rekni.
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    LEXXA: hej co nechapes na otazce ktery kdyz pasnu odkaz s trema hodinkama, ze nedavas pozor nebo si hlupak a presto reagujes je tvuj problem ne muj
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LELI: to je jedno. zadupal nas oba tak ze si tyden nesednem. :)
    VAJCE: mas pocit zes nedostal odpoved na svoji otazku? zda se mi ze v dane situaci plati ze na blbou odpoved blba otazka.
    pokud chces festiny smele do toho! kazde OC i uprostred niceho ma kram s premium znackama takze tam festiny najdes. pokud chces uvalit 12-13 papiru za hodinky jsou asi festiny to posledni co bych zvazoval prave kvuli tomu ze je to premium paznacka swatchek (mam dokonce pocit ze pouzivaji stejne/podobne strojky). tve vzdechy na adresu breitlingu jsou sice opodstatnene (ono z meho pohledu asi v te cenove relaci cokoliv lepsi nez hublot) ale opet nic pro me.
    a jak tu uz par lidi zminilo rekni co chces a je tu dost lidi ktere te radi nasmeruji. pokud chces do me nebo do leliho kopat jak je kdo uspesny nebo opusteny s radosti a potesenim te poslu do prdele protoze ac se v praci nudim toto auditko si to nezaslouzi.
    JOPS: moc hezke jen nejak nechapu jak dostali 300m vodotesnost, safir a tenhle kalibr pod 10k. ale rozhodne pokud na to mas ruku uplne mnam :)
    KALIBAN: hele a muzu ti dat minus protoze mi ta fotka prijde rozmazana? :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PHAILO: vsak ja sem hazim hodinky ruznejch druhu protoze kazdej ma jinej vkus..to je jak se zenskejma...nekdo malou thaiku...nekdo vysokou blondynu s petkama kozama.
    JOPS
    JOPS --- ---
    KOUDY: tohle je proste moje, nechapu, ten minus co tam byl :) tak jsem ti to srovnal :)) premejslim, ze si koupim Steinhart Ocean 1 Black... Rolexky ted jeste nechci, na ty se cejtim moc mladej a bylo by mi i lito penez za to

    Potápěčské Steinhart OCEAN 1 BLACK | hodinky, Mühle-Glashütte, Sinn, Glycine, MeisterSinger, Damasko, Steinhart, Archimede, Traser - Chronoshop
    http://www.chronoshop.cz/steinhart-potapecske/steinhart-ocean-1-black
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KOUDY: Na Panerai mi vždycky výrazně vadila ta "pojistka", nelíbí se mi to.

    KOUDY: No a tohle je naprostá příšernost :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam