• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TOMMY_: nebo diamantovou pastou.. pokud to nepujde, ale tak jako tak pocitej ze s tim bude srani., jestli to neni lepsi nechat si sklicko vymenit., na jakejch je to hodinach ? http://forums.timezone.com/index.php?t=tree&goto=1932539&rid=5666
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    MADCAT: zubni pasta , voda a hadrik., mensi skrabance rozlestis
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    MADCAT: nebuď posera, přinejhorším budeš mít něco jako tyhle limitkový fortis... ;)
    olízneš a vidíš kolik je



    MADCAT
    MADCAT --- ---
    potřebuju vyleštit škrábanec na minerálním skle, je docela viditelnej a sere mě :) je to běžnej servis v hodinářstvích, nebo se do toho lze nějak pustit sám? našel jsem něco o nějakých mikronových brusných pastách, ale nevím nevím... su levej a nerad bych z toho měl pískovaný sklo :)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    SARRI
    SARRI --- ---
    KOUDY: a stale na ne ceka ;(
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    WOJTYLA: zatím čekáme, až nám přijdou. ale jsem si jistej, že jakmile dorazej, tak tu o tom uslyšíš :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    WOJTYLA: odkud myslis, ze hodinky za 95$ budou? :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    par lidi je tu ma objednany...zkus filtr..imho vypadaj super a sou za dobrou cenu
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Klici prosimvas vite neco vo tech MVMT hodinkach? Dost se mi libej a uvazuju vo nich, ale nevim esli to nejni jen predrazena cina z DX. predem diky za vecny komentare.

    Black/Tan Leather - STORE
    http://www.mvmtwatches.com/store/black-tan-leather.html
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    TVRDAS: tak vypadaj mnohem líp nez na obrazku ..
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    TVRDAS: sineváhal .)
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    MIKLO: dik za tip ;)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    BEEBLEBROX: výborný
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    láska

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    MIKLO: no jsou to takovy speedmastery zkrizeny s monakama a to cely v on budget edici., ;)) ale co., za 23K imho super parada.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MADCAT: +1 na to se na ne podivat osobne, jinak mi je tahle znacka fakt sympaticka
    TOMMY_: ty jsou tak divny, az jsou pekny
    SHARK
    SHARK --- ---
    MADCAT: Ja mam od nich jiz 5 let tyhle. Slapou super, s moji praci dostavaji zabrat, nemaji safir a podle toho jsou takove jake jsou

    MIKLO
    MIKLO --- ---
    TOMMY_: Taky jsem z nich byl nějakou chvíli naměkko, něco do sebe mají. Každopádně teď je někdo prodává na chronomagu za 17 tis. Příležitost .)
    OT_
    OT_ --- ---
    OT_: Ve skutečnosti tedy vypadají mnohem lépe, ale nenašel jsem nikde lepší foto.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam