• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BOBASH: jaka svycarska hodinkarska firma neumi udelat tourbiliony poradne pokud je vyrabi?
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: tourbillony neumí udělat ani většina švýcarů.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    imho ty tourbillony apod cangove udelat neumej furt
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    AUDIAC: Těžko. To by museli vymyslet, jak tam tu etu nebo miyotu napasovat. IMHO ty hodinky prostě rozeberou na sračky a pak to vyroběj přesně podle toho.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: hehe koukal jsem na dokument jak ty repliky delaji. :) rozdil nepoznas. prej driv u paneraie na fixaci kalibru pouzivali mosazni plech ale i to uz nejak posefovali.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    KALIBAN: tak ono to asi nebude tak těžký vyrobit podle mustru pouzdro a ciferník, ty strojky budou stejně nějaký ety nebo miyoty, ne? tam už je jedinej rozdíl asi v použitejch materiálech...

    ony hodinky krom strojku nebývají něco, co by byl nějakej extra problém s dnešní technikou vyrobit (pokud nejde o nějakej extra majstrštyk)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    jsem v thajsku a tady na ostrove kdyz vis kam jit, tak je takova garaz a v ni ma typek asi miliardu fejku... ruzne odstupnovany. S tim ze na ulici jsou takovy ty za litr ktery jsou spis pro prdel, chlapik ma za tri tisice tak plus minus a krom toho ze to jsou quartzy, tak to poznat naprosto nejde.... a pak ma nejaky super repliky, asi zas sest az osum tisic, s tim ze to jsou mechaniky, fungujici vsechny komplikace, safirovy sklicko... paneraie ktery jsem mel v ruce jsou od originalu naprosto nerozpoznatelny...
    jakoze husty, nechapu jak ty tamani delaj, ty paneraie me fakt rozebraly
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    LOPIN: moc tenky? :)) za priplatek se k nim pro fajnsmekry dodava sada podlozek, muzes si je zvednout, aby byly poradne macate
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HERR_FLICK: dik za fotku. priste az se me nekdo zepta co je to douchebag tak mi ji staci ukazat.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    HERR_FLICK: u toho Rolexu to ale člověk jakštakš očekává :) vždycky mi to připomene hlášku ze Simpsonů - mám v hodinkách tolik drahokamů, že se ani nemůžou hejbat ručičky!

    jinak radary jsou super, i když super jako hodinky za pár tisíc třeba na úrovni storm/nixon atd a ne za sto klacků :)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    AUDIAC: co si budem povidat, je to pekelnej hnus, ale v portfoliu temer kazdy znacky najdes nevkusny hegese pro kolotocare bez spetky vkusu... zahazovat kvuli nim jejich hezky modely je skoda, proste kazdymu co jeho jest

    bell ross dela i ulety proste, ale na druhou stranu mi nekery z tech uletu prijdou fakt nemalo dobry jako treba radary
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    mě se Bell&Ross celkem líbily, dokud jsem neuviděl tohle...
    a ty rozdílně dotažený šroubky je to poslední, z čeho mě bolej oči.


    můžete mi nekdo vysvětlit, jak tohle může někdo vyrobit? jakože někdo, kdo dělá relativně vkusný švýcarský hodinky za desetitisíce/statisíce udělá edici, která je snad i pro kolotočáře nevkusná?
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    LEXXA: jj, povlakovany, keramika je narozdil od nich leskla viz odkaz dole,
    kde sou kousky se sroubkama utazenejma DOT: pro lidi s OCD poruchou)
    Collection AVIATION BR 01 46 MM - Bell & Ross Official Site
    http://www.bellross.com/ww/collections/aviation/br_01/#/100/
    SARRI
    SARRI --- ---
    tak mvmt hodinky dorazily .. popravde jsou vetsi nez jsem cekala a vypadaji skvele!

    jen diky tomu, ze mi ceska posta vyrizuje veci kolem celnice tak me jejich prevzeti stalo 415Kc (z toho clo bylo 235Kc a zbytek poplatky za vyrizeni)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    HERR_FLICK: cerny sou skvely! klasika
    DOT
    DOT --- ---
    HERR_FLICK: sraly be me ty rozdilne dotahly sroubky :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HERR_FLICK: na posledni fotce je telo z keramiky nebo pvd? jinak moc hezke
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    MIKLO: ne tyhle ne :) a ty stowy si pan rozmyslel
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    TVRDAS: Fotky blby, hodinky krasny. Gratuluju. Btw. ty to tam ted dobre luxujes :)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam