• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TVRDAS: ano ano ano. na leto mam v planu jit do skx007j
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    scuba
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    máte někdo zkušenost s rozdílem v kvalitě nato strapů z ebay/chronoshop/natostrap.com a podobný? 5 vs. 15 dolarů je poměrně propastnej rozdíl na to, že je to kus nylonovýho popruhu...
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DAVIDOWITCH: no jasně, ale tak když vezmou stejnej strojek (pokud to samozřejmě není nejakej inhouse), tak to bude okej ne? těch variant dělaj habaděj... ale je fakt, že nevím, na kolik to může vyjít. ale řekl bych, že to bude levnější, než bych čekal.
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    AUDIAC: Ten strojek ti limituje kam muzes dat komplikace, zejo.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    BOBASH: v čem bude problém, kdyby tam chtěli napasovat etu? pokud mají stejnej tvar vnitřku pouzdra a ostatních věcí, tak to tam přece musí sedět, ne? nebo myslíš, že jim nebudou chtít ty strojky prodat?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BOBASH: tak ja to myslel tak ze kdyz si vezmes treba jaegery nebo iwc s tourbilonem tak congove ten model hodinek vcetne tourbilonu napodobit neumej
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: "pokud je vyrábí". Ne všichni je vyráběj.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BOBASH: jaka svycarska hodinkarska firma neumi udelat tourbiliony poradne pokud je vyrabi?
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: tourbillony neumí udělat ani většina švýcarů.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    imho ty tourbillony apod cangove udelat neumej furt
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    AUDIAC: Těžko. To by museli vymyslet, jak tam tu etu nebo miyotu napasovat. IMHO ty hodinky prostě rozeberou na sračky a pak to vyroběj přesně podle toho.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: hehe koukal jsem na dokument jak ty repliky delaji. :) rozdil nepoznas. prej driv u paneraie na fixaci kalibru pouzivali mosazni plech ale i to uz nejak posefovali.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    KALIBAN: tak ono to asi nebude tak těžký vyrobit podle mustru pouzdro a ciferník, ty strojky budou stejně nějaký ety nebo miyoty, ne? tam už je jedinej rozdíl asi v použitejch materiálech...

    ony hodinky krom strojku nebývají něco, co by byl nějakej extra problém s dnešní technikou vyrobit (pokud nejde o nějakej extra majstrštyk)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    jsem v thajsku a tady na ostrove kdyz vis kam jit, tak je takova garaz a v ni ma typek asi miliardu fejku... ruzne odstupnovany. S tim ze na ulici jsou takovy ty za litr ktery jsou spis pro prdel, chlapik ma za tri tisice tak plus minus a krom toho ze to jsou quartzy, tak to poznat naprosto nejde.... a pak ma nejaky super repliky, asi zas sest az osum tisic, s tim ze to jsou mechaniky, fungujici vsechny komplikace, safirovy sklicko... paneraie ktery jsem mel v ruce jsou od originalu naprosto nerozpoznatelny...
    jakoze husty, nechapu jak ty tamani delaj, ty paneraie me fakt rozebraly
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    LOPIN: moc tenky? :)) za priplatek se k nim pro fajnsmekry dodava sada podlozek, muzes si je zvednout, aby byly poradne macate
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HERR_FLICK: dik za fotku. priste az se me nekdo zepta co je to douchebag tak mi ji staci ukazat.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    HERR_FLICK: u toho Rolexu to ale člověk jakštakš očekává :) vždycky mi to připomene hlášku ze Simpsonů - mám v hodinkách tolik drahokamů, že se ani nemůžou hejbat ručičky!

    jinak radary jsou super, i když super jako hodinky za pár tisíc třeba na úrovni storm/nixon atd a ne za sto klacků :)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    AUDIAC: co si budem povidat, je to pekelnej hnus, ale v portfoliu temer kazdy znacky najdes nevkusny hegese pro kolotocare bez spetky vkusu... zahazovat kvuli nim jejich hezky modely je skoda, proste kazdymu co jeho jest

    bell ross dela i ulety proste, ale na druhou stranu mi nekery z tech uletu prijdou fakt nemalo dobry jako treba radary
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    mě se Bell&Ross celkem líbily, dokud jsem neuviděl tohle...
    a ty rozdílně dotažený šroubky je to poslední, z čeho mě bolej oči.


    můžete mi nekdo vysvětlit, jak tohle může někdo vyrobit? jakože někdo, kdo dělá relativně vkusný švýcarský hodinky za desetitisíce/statisíce udělá edici, která je snad i pro kolotočáře nevkusná?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam