• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    DRAK00LA: Ani ta Tesla nebyla prodaná za bitcoiny - stejně tam někde proběhla nějaká směna za prachy, někde jsem o tom četl nějakej článek.

    Jinak kdybych měl bitcoiny, tak bych taky asi preferoval, aby mi lidi dali věci přímo za ně. Ale kdybych měl věci, tak bych asi preferoval, aby mi za ně lidi dali peníze. Jestli mi teda jako rozumíte ;)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Ktery aspon trochu renomovany prodejci prodavaji auta (krome tohohle pripadu http://mashable.com/2013/12/09/tesla-bitcoin/) nebo domy za BTC? Nebrat jako prudu, fakt me to zajima...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    za bitcoiny si muzes koupit auta nebo luxusni domy...tak nevim proc by nesly hodinky..:)..ale google zatim nic..tak asi smena za dolary a http://www.jomashop.com/ ..tam uz sem par hodinek kupoval a vzdycky bez problemu
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    V cem je problem prodat bitcoiny za $ a nasledne za ne koupit hodinky? Silne pochybuju, ze by do toho nekdo u luxusnejsich hodinek sel. U konzervativnejsich zakazniku by to asi nepusobilo uplne nejlip...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nenasel ste nahodou nekdo nejakej shop kde by bylo mozny si koupit hodinky za bitcoiny?
    LELI
    LELI --- ---
    DRAK00LA: daytona a sky dweller nejak vaham kam zaradit. Ani jedny nebudou v kategorii vylozene nelibi. V prvni nebo druhy, zalezi na provedeni.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    LELI: co Daytona?
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: zeleny cif s yellowgold daydate by ti na zelenou ruku sly luxusne
    LELI
    LELI --- ---
    Zasranej ipad, smazal se mi tab.


    KOUDY: nejlepsi sou ty moje samozrejme. :-)

    Libi
    Daydate. Datejust
    Explorer 1
    Air king

    Lepsi prumer
    Gmt master

    Prumer
    Suby, deepsea
    Milgauss
    Explorer 1

    Nelibi
    Yahty
    Cellini
    Prince
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LELI: na moji zelene potetovanou ruku nejlepsi a nejhezci :))..jaky se libej tobe?
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: ani zdaleka nejlepsi, ani nejhorsi, takovej stred...
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    mám dotaz na ty, kteří nosí hodinky na natostrapu - máte zkušenosti s páskama ze strapshopu, natostraps.com apod. a zároveň se strapama z ebaye? vzhledem k tomu, že je to obojí nylonovej popruh, tak mi přijde, že tam moc rozdíl nebude, nebo se pletu a je to fakt znát ve zpracování a celkový kvalitě?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KOUDY: ROZHODNE SOUHLAS ..
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    kluci z Hodinkee jedou vintage vlnu
    The Watch I Wore The Most In 2013, By Every Single Member Of The HODINKEE Team — HODINKEE - Wristwatch News, Reviews, & Original Stories
    http://www.hodinkee.com/...watch-i-wore-the-most-in-2013-by-every-single-member-of-the-hodinkee-team
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    asi nejhezci rolady



    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KOUDY: jeste aby ne se sedmidennim inhousem...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Aha, tak to se obavam, ze neuspejes.) Tyhle jsem tam videl tusim jenom jedny, se zlatejma indexama...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    a prodej za bitcoiny nejlip :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAK00LA: portugesky

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam