• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    KOUDY: a dokonce mi ani nevadi ze tam neni kuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAK00LA: You are soo sooo wrong :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KOUDY: Jak mam rad IWC, ty novy Aquatimery se mi ukrutne nelibi. Vypada to jak Casio ProTrek
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    DRAK00LA: Hlavně neprodávej ty Vulcainy ;)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KALIBAN: Jo, existujou. Zatim jedny. Tenhle rok snad budou. Uz cejtim, ze jsem k nim dospel.

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAK00LA: tak za jednotky tisic rocne je to nadhera a pohoda :)
    mas nejaky ktery vis ze chces a nechal by sis je? ale realny.. nic za miliony..?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DRAK00LA: + se teda snažim kupovat hodinky, který si drží cenu...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KALIBAN: +- bez ztrát maximálně třeba litr/dva nahoru dolu na jedněch hodinkách. Když se nad tím tak zamyslím, tak všechny případný drobný ztráty pokryly ty IWC, který jsem kupoval v poměrně špatnym stavu zas super peníze, nechal je u Dušáka komplet "zrekonstruovat" a poslal/vyměnil dál. I kdyby to bylo nějaký ty tisíce za celej rok ve ztrátě, tak je to můj největší koníček a radost, takže do toho jsem schopnej samozřejmě i nějaký peníze nasypat.)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAK00LA: Jo ty to mas proste jako hobby :)
    vsechny ty hodinky jsou zajimavy a takovy neotrely a vsechny je spojuje, ze nejsou nic z ceho by clovek sednul na prdel a uz to nesundal. Libi se mi ze se drzis celkem podobnyho stylu.

    zvladas to prodavat beze ztrat ?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    INSEQUI: ok. já mam zas jeden z ebay za pár dolarů a popsal bych ho úplně stejně - cajk, kvalita ucházející. takže beru zase ebay za $5, pač to vypadá, že to bude naprosto to samý :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    A tady mensi ohlidnuti za mym hodinkovym rokem 2013, byl to pldnej rok :)
    Chronomagorovo ohlédnutí za rokem 2013 - Pochlubte se novými přírůstky - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/68002-chronomagorovo-ohl%C3%A9dnut%C3%AD-za-rokem-2013/
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    jinak teda jak jsem driv TAG nemusel, tak me zacinaji chytat. Aktualne na ruce toto (dlouho jsem nemel nic s bilym cifrem, ted dokonce dvoje), strasne mile me prekvapily. Zpracovani, presnost, vsechno perfektni...


    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Hodinek neni nikdy dost..:)..podle me casem skoncim tak na 8 - 9 hodinkach

    dvoje tagy - gran carrery
    dvoje iwc - portuguesky a piloty
    paneraie - ceramicy
    rolexy - milgausy
    jaegery - moje milovany s tourbilonem
    hubloty nebo jiny opulentni zrudy typu - [ KOUDY @ Hodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze ] ci [ KOUDY @ Hodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze ] apod :)

    LELI
    LELI --- ---
    DRAK00LA: prave, mluvej ze me prakticky zkusenosti. :-) ale objevil sem jeden dalsi vuz na kterej mam celkem chut... :-) po pravde dva dalsi, ale jeden me laka vic.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    AUDIAC: Já ho kupoval tady u nás ve strapshopu a je v cajku, kvalita ucházející. Až bude chvilka chci si koupit ještě jeden z natostraps.com ale zatím na to nějak nebyl čas.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    LELI: rika clovek, kterej ma 10+ aut :)
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: ta modra je tam krasna, akorat misto zlutyho zlata to chce bily a je to dokonaly kombo.

    DRAK00LA: nevim kolik ma koudy hodinek, ale unosit k tomu troje dalsi, ... Divat se na ne v krabici/skrini/winderu asi nebude ono, jak s autama no, je ti lito ze muzes jet jen jednim a na dalsi se nedostava.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam