• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: SNK809 byly ve vyberu ale nakonec jsem nasel kram ktery dal takovou cenu na SNZG17 ze jsem nemohl rict ne. ale ty SNZD29 bych bral pokud by to byly SNZD29J1 a ne SNZD29K1.
    BOBASH: prtavy rucicky, malo svitej :)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Já mám už asi rok v plánu koupit si SNK809, ale pořád se k tomu ne a ne dokopat :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: K, samozřejmě :-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: J nebo K?
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Mám dvoje pětky: Military (SNK809) a Mini Suma (SNZD29). A od dceřinného Orientu Ray. Ale přemýšlím, že to zredukuju a vrátím se k pilotkám - nosil jsem loni od Steinů Navi B-Uhr Muster A Handwinding 44 mm a teď si rvu zbytky vlasů za to, že jsem je prodal.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: jedny mam a na leto chci kupovat druhe.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Koukám, že mě sem Wojtyla odkázal ve správnou chvíli. Je tady nějaký seikař? :-)
    Stepní_vlk: 24 mm široký řemen mají afaik jenom Paneraie, nevím, jestli i Grahamy a pak možná nějaké úlety jako Storm, Police, Diesel a podobní - ale ti nedělají mechaniky.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Anebo o něco levnější Steinharty (i když Archimede vedou):



    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    LEXXA: Díky za tip na ty piloty. Tyhle mě celkem baví a šířka tahu je u verze XLA 22 mm:





    Nemluvě o výborném podsvícení a safírovém sklíčku s oboustranným antireflexem. Ani ta cena není tak brutální, jak bych čekal. Asi jsem se tak trochu zamiloval..
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AUDIAC: ne RR
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    KOUDY: dostal jsi k ježíšku labutě a autodrom?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: nevim, mozna je to tim marina/desert tematikou, ale ja bych si na ruku radsi dal tohle nez nejaky pozlaceny rolexy s diamantama .)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KALIBAN: Tyvole ty Chopardy, co to je?:D Tohle uz je ultimatni hnus. Jinak cenu jsi celkem trefil, nejlevnejsi UN Freak jsou na chrono 24 okolo 60K$:)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Me prijde uplne vyborny, ze si nekdo dovoli udelat takovejhle poutovej ulet... predpokladam ze stojej minimalne pres milion...
    stejne jako chopardy a jejich happy beach kde jsou zabky z diamantu nebo co to kurva je :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ty nevracej jenom ceskej pas, ty vrat zivot! :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja chci jen ty hodinky :D
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    a ten RR :-D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: ale musis k tomu mit ten naramek :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja chci asi tyhle :D

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    STEPNI_VLK: much better, thank you Azeez :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam