• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    LELI
    LELI --- ---
    DROOPI: Za 10 000 € sezenes hodne peknejch hodinek, ale i drazsi maj svy...
    FINSON
    FINSON --- ---
    DROOPI: Jako já mám taky rád nadupaný mobily ale příjde mi že pořídit si něco nad 2000 je prostě zbytečný rozmar a prostě jen ukázat já mám prachy čumte
    ... a krom toho bych to určitě někde rozflákal :-)

    Jako já mám taky rád hezký auta ale příjde mi že vozit si zadek v něčem nad 400.000 je prostě zbytečný rozmar a prostě jen ukázat já mám prachy čumte
    ... a krom toho bych to určitě někde rozflákal :-)

    Jako já mám taky rád hezký košile ale příjde mi že vzít si na sebe něco nad 1000 je prostě zbytečný rozmar a prostě jen ukázat já mám prachy čumte
    ... a krom toho bych to určitě někde roztrhal :-)

    ;-)
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    DROOPI: .... a krom toho bych je určitě někde rozflákal :-)
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    já jako taky mám rád hezký hodinky ale příjde mi že dát si na ruku něco nad 10.000 je prostě zbytečný rozmar a prostě jen ukázat já mám prachy čumte
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TWISTRABBIT:
    DeTomaso Trend Watch Box for 10 Watches mahogany brown

    DeTomaso Trend Uhrenbox Mahagoni braun für 10 Uhren W-053-B: Amazon.de: Uhren
    http://www.amazon.de/...B001C9W3J4/ref=sr_1_4?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=watch&ie=UTF8&qid=1388994269&sr=1-4

    kaliban poradil...maj tam ted slevy docela
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KOUDY: dilmah?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Thoughts On The Jaeger-LeCoultre Master Ultra-Thin Jubilee (The Thinnest Mechanical Watch In The World) — HODINKEE - Wristwatch News, Reviews, & Original Stories
    http://www.hodinkee.com/blog/thoughts-on-the-jaeger-lecoultre-master-ultra-thin-jubilee
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    cive co ste to tu za slečinky s 18cm?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    poměřování pinďourů je prej out, jo? :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ted koukam na tu anketu ze mam 20 takze ty musis mit tak 22 nebo sem si ho meril blbe..az prijdu domu tak si ho premrim
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: kamo 18cm mam ja nebo kolik a ty mas fakt tak o 2-3 cm vetsi zapesti
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    STEPNI_VLK: jeste tam chybí odpoved , nemám doma metr :D
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    [SERVER ERROR]
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    KALIBAN: Však tu také nejde o to, jak na těsno nosíš hodinky. Je to jen a pouze obvod zápěstí. Asi sem tu anketu prásknu ještě jednou - teď už jsou snad všichni poučeni a bude tak více vypovídající..
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    STEPNI_VLK: kdyz ja proste nemam k dispozici metr ani pravitko a krom toho to mam zejtra dostat takze sem mega nasranej...
    sofistikovanejsi verze s kabelem od sluchatek a ctvereckovanym papirem ukazalo 18,8mm ... ale teda kdybych mel hodinky tkahle natesno, tak me asi mrdne...

    a cely to je o zvyku.. kdyz jsem mel poprvy na ruce 43certiny tak mi prisly mega... pak jsem si tam dal carrery ktery jsou k tomu jeste skoro o pul centimetru vyssi. a zvykl jsem si a ted jsem si privezl z thajska fakt obrovsky paneraie a jsou naprosto tak akorat podle me :))
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    DRAGON: Doufám, že jsi byl jediný "zbrklý", páč jinak je ta anketa na levačku. ;) I když ten KALIBANův postup tedy také nezní zrovna bůhvíjak sofistikovaně. V životě by mě nenapadlo, že i s otázkou na obvod zápěstí můžou být takové problémy, a že by bylo lepší dopsat k ní SOP. :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    KALIBAN: Provázek kolem zápěstí a pak tu zachycenou délku přeměřím na klasickém metru. Co jsem viděl na webu, tak doporučují buď krejčovský metr, nebo proužek papíru, na kterém se tužkou udělá čárka a pak se přeměří (tedy podobně jako v mém případě).
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    aha, tak kdyz sem to udelal pomoci toho provazku a ten pak promeril, tak mi to ukazalo 19cm, tak nedoporucuju posunovat zbrkle po zapesti kancelarsky plastovy pravitko :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: a ja zas cumim jak puk, ze mam s finsonem jedinej 17cm, tady je to snad samej herkules, ne?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja mam hubenou rucicku a tady si pripadam jak hulk v ty ankete
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    obtoceni plastovyho kancelarskyho metru taky funguje, ale ukazuje mi Finsonovo cislo, coz me teda polekalo ;))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam