• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOM: tam sem si byl nechat opravit merciery a nikdo tam nebyl..:))
    TOM
    TOM --- ---
    KOUDY: tak u nás jako první vlaštovka aspoň servis https://www.facebook.com/KnesplMajzlikHodinarskyAtelier :)
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    MADCAT: to jsou odlesky stav 99% ;)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    TVRDAS: na té první fotce z inzerátu, co je ciferník úplně černej - to sklíčko je opravdu tak okousaný po obvodu, nebo to jsou nějaký odlesky...??
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TVRDAS: proc je prodavas?..si z prahy?..mas raifku?..mozna je vezmu.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    :D
    FINSON
    FINSON --- ---
    Jo, a na těch Japan made 17 sedí mnohem líp koncovky tahu s pouzdrem, všechno v jedné linii - u těch 29 je schodek a větší mezery po stranách, těm 17 líp drží spona. Na samotných hodinkách, pouzdrech, cifrech, ručkách, lunetách ani strojcích rozdíl v kvalitě nevidím.
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Upřímně, minuta sem, minuta tam za týden je pod moji rozlišovací schopnost. Pokud mi neujíždějí o 5+ minut denně, tak to neřeším. A takhle nepřesné hodinky jsem zatím neměl :-) Ale zkusím si na tebe vzpomenout a změřit ti tyhle nové 17, jak se zaběhnou. Ty 29 jsem seřizoval tak 1x do měsíce, ale jestli to bylo o minutu nebo čtyři, to už nevím...
    Jinak zatím nevím, která velikost se mi líbí víc, ty 29 na mojí tenkou ručku pasují moc dobře, dá se říct, že mi to připadá elegantní a nenamachrované, ty 17 zase budí dojem takové "plnotučnosti"...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: velice dobre. mam je v hledacku (spis prave taky 29) s nato strapem na leto. kdyztak nejak kolem velikonoc poreferuj jak se ti chova 7S36. mne se zpozduje tak o minutu za mesic a kdyz jsem je dal na "domaci" tachygraf tak ukazovalo to takove blbosti ze uz docela zvazuji ze je necham seridit.
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: My o vlku a on v poště ;-)





    ... akorát jsem v tom trochu nadělal bordel, protože jsem spletl písmenko - nemám SNZD29, ale SNZF29. A tyhlety J1 jsou navíc větší bratříčci SNZF17. Takže ne vlk, ale vlastně úplně jiné zvíře :-)
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Ja tohle vzdycky videl jako ciste sberatelskej kousek, kde si udelas sbirku dokonalejch mechanickejch hracek.
    Nic co by kdy kdo nosil na ruce.
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Jo, s turbem... za $150...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MIKLO: burani si koupěj Breitlingy...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: presne timto se snazim ridit :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Já jsem spíš na mechaniku... ale nikdy neříkej nikdy :-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: ... a to jsi jeste od nich nemel na ruce astrony. sedly tak ze jsem mel co delat je vratit prodavacce :)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Tohle jsou prostě hodinky pro burany, kteří si je koupí jen proto, aby ukázali, že na to mají. S láskou k hodinkám nebo zájmem o ně to podle mě nemá moc co dělat.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Já jsem křupan, mít ty prachy a muset je utratit za hodinky, tak si místo takového "skvostu" radši pořídím kufřík Rolexů, dva s Omegami a pytlík Seiko (od Marinemasteru po Grand S.)...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAK00LA: tykravo ty chci ale
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    RD dela strasny uchylarny, treba Excalibur s rytirema kulatyho stolu.)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tyhle ale treba nejsou nejhorsi

    Hommage | Roger Dubuis
    http://www.rogerdubuis.com/en/collections/hommage/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam