• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SKATEMURAI: trvas na ceskem shopu nebo ti staci international warranty?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SKATEMURAI: pokud se nepletu tak to je vybastardena kopie cartier 18k (tusim!). hranate hodinky proc ne ale vocamcad pocamcad.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SKATEMURAI: tohle neni muj styl ale pokud se ti tydle tvary libej tak proc ne. Osobne bych si asi nekupoval hodinky modnich znacek. Nicmene napis koli mas na hodinky oenez a sou tu vetsi machei na hodinky nez sem ja. Jiste se ti tu dostane rad kvalitnich.

    Jinak pasky je nejlepsi si nechat usit u Ondry Śímy.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Ha, pozdě.
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SKATEMURAI: ma je tu pulka osazenstva:-))
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    MVMT, byly tu asi tisickrat.)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Tak v tom případě jsme ve 100% shodě.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: myslim ze jsem koukal na nejake 11ky nebo 13ky. uplne nejvic entry level. strojek 7S36 asi. na amazonu neco malo pres 50$, u nas nejlevnejsi za sedmicku. a cau proste.
    co se tyce ceny co nasazuje seiko nemuzu rict ani popel.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SKATEMURAI: to vubec nejsou oblekovky, ty si muzes v pohode vzit uplne k cemukoliv a orzhodne tim nikoho nepohorsis
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Já se tím nehodlám řídit, já se ptám, co si o tom myslíš :-) Mně osobně přijde Seiko cenově OK, jenom ho teda nesmíš kupovat v českým Koscomu ;-) Ale to není problém Seika, to je obecně problém českých překupníků.
    SKATEMURAI: Ono dnes už se to tak neřeší. Přísně technicky vzato nemají potápky co pohledávat v obleku, a jak to s nimi Jamesi Bondovi sluší, že... takže za mě OK (ale já nejsem módní guru).
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SKATEMURAI: ktery treba myslis?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: je to kazdeho vec jak jsem uz psal. pokud se najde nekdo kdo za to ty penize da tak proc ne.
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: To by mě zajímalo, co si myslíš o cenové politice Seika - vzhledem k cenové politice třeba takového Rolexu :-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    PANPOSPA: ono i ta cenova politika neni uplne ok ale to je asi kazdeho vec.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    to se docela divim, že se vám to dvojitý provedení datumovky nelíbí - mně to přijde naopak celkem stylový, i když je pravda, že zrovna u tohohle modelu je tam hodně výrazný to šedý ohraničení.. bez něj by to bylo ok

    LEXXA: seiko má svoji nepochopitelnou strategii a některý modely k nám prostě nepouští, moc tomu ani nepřispívá distributor, kterej prej není zrovna dvakrát aktivní v domlouvání nových řad atd
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SKATEMURAI: nebejt ty naprosto tragicky datumovky, tak jsou to fakt jako extremne krasny hodinky a dal bych plus vsema deseti.... nedelaj je bez toho? protoze to je peklo uplny
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Imho ty ručky jsou potaženy jenom chromem, ty dva odstíny vidíš proto, protože jsou v podélné ose lomené (profil příčného řezu tvoří stříšku ^ ) - tohle právě Seiko dělá u "oblekovek" nebo "elegantních" hodinek...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam