• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Tady je fotka víc z dálky:



    Ale musím říct, že se mi fakt líběj a vypadaj v super stavu. Myslím, že za 420 korun o něco lepší volba než Casia z obchoďáku :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    jojo poridit vintazni hodinky nad 36mm je monster problem.. nejaky jsem videl a na moji ruce jsou jak petikoruna..

    nicmene jsou hezky hele.
    LELI
    LELI --- ---
    BOBASH: 34 ma treba rolex air king, 36 je normalni panska velikost...
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Já jsem je měřil než jsem odcházel z domu, ale měl jsem na to asi 5 vteřin - víc než 34 mm to není určitě. A telefon na blízko zkresluje jak prase :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    BOBASH: Schválně je prosím změř, až budeš mít chvilku. Jinak by ta fotka musela být zkreslená fakt hodně :-)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Na tý fotce vypadaj v poměru k ruce větší než ve skutečnosti. Jinak jak je to s velikostma jsem teď právě zkoumal - a před těma 40 rokama to fakt bylo normální. Což vzhledem k tomu, že nejspíš tak nějak starý budou, docela sedí. Každopádně si na ně docela zvykám, asi na Aukro nepůjdou :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Btw. 32 mm byla normální pánská velikost ještě před 40 lety :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    BOBASH: Tohle není 32 mm, tak malou ruku mít nemůžeš. Tipuju to na 36 mm, a to je normální pánská velikost. Nejsou to pilotky, aby musely mít v nejužším místě 5 cm :-)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Tak hlásím, že vindaloo Citizeny dorazily (ta rychlost mě docela překvapila, psal tam něco o 4-5 tejdnech).



    Stavem vypadaj jako na fotkách, běžej, nechal se naštelovat, ve tmě svítěj.

    Jedinej problém je, že Ind nenapsal nic o velikosti a na fotkách vypadaly větší, než ve skutečnosti jsou - i když na to designově úplně nevypadaj, mám silný podezření, že jsou spíš dámský, nebo pro prťavý Indy. Neměl jsem čas to pořádně změřit, ale mám pocit, že maj tak 32 mm. Já mám naštěstí prťavou ruku, takže to na mě vypadá skoro ok, ale stejně uvidím, jestli si na ně zvyknu nebo budu potřebovat větší. Kdyžtak půjdou na Aukro :)
    LIMECEJ
    LIMECEJ --- ---
    TVRDAS: o tom vím, ptal jsem se spíš jestli někdo nemá zkušenost s PRIM MPM - s kvalitou zpracování, s chováním firmy a tak.
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    LIMECEJ: neni prim jako prim ten cesky http://www.prim.cz/hodinky.php
    pokud se ti libi tyhle, zkus nekde najit Prim klasik 40Q. Je to v quartzu se strojkem kalibr 38, treba zde http://www.adk.cz/katalog/prod-2425/
    LIMECEJ
    LIMECEJ --- ---
    budu si kupovat hodinky a líbí se mi tyto http://www.prim-hodinky.cz/productList.aspx?search=W01P.10022.B
    rád bych aby mi nějakou dobu vydržely, tak se chci zeptat jak jsou na tom nové PRIMky s kvalitou. Mám do nich jít?
    GREGI
    GREGI --- ---
    87HIGHFLYER: ja meni porad?:) vterinovku nepotrebujes, tzn 60x za hodinu se prehodi par pixelu (eink se nemusi prece prekreslovat celej) a tim ze ty smat funkce hadam clovek nebude pouzivat nekolik hodin denne ale spis nekolik minut az desitek minut... a jasny spotreba tam bude ale urcite mnohem mensi nez u lcd nebo oledu;)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    GREGI: no nevim...e ink šetří hlavně proto, že energii spotřebovává jen při překřeslení displeje...což jde u kindlu, kde k tomu dochází občas otočením stránky. Ne u smart hodinek, kdy se displej mění pořád
    GREGI
    GREGI --- ---
    WOJTYLA: no kdyby to melo eink displej, novy 4kovy bt taky nic nezere jen ta gps ale tu zase clovek nepouziva tak casto.... tak by to imho klidne tyden vydrzet mohlo... ale jako jasny no obecne je dneska nejvetsi brzdou pokroku prenosnych technologii napajeni
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    GREGI: Hodinky jsou to super. Ale predstava ze ores noc nabijim telefon tablet a este hodinky to uz je napalici. A bez nabijeni se to nevobejde.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    i kdyby to vydrželo měsíc je to stejně naprd :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAK00LA: nápodobně
    GREGI
    GREGI --- ---
    i kdyz pravda ze kdyby tam pouzili nejakej hodne slusnej eink papir tak by to nemuselo byt az tak nerealny
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOUDY: ohhh.... ten kompas, navigace, pocasi... kdyby se prodavaly tak pro me nejlepsi hodinky na trhu bezpochyby... bohuze lkvuli baterkam to asi nebude v brke dobe realizovatelne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam