• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    FINSON
    FINSON --- ---
    WHITEANGEL: Jasně. Jak se z toho bude odečítat čas za normálního provozu?
    Argumentem samozřejmě může být, že tohle nejsou hodinky pro normální provoz - s tím bych souhlasil a šel bych ještě dál: Podle mě to nejsou hodinky :-) Ale jako kus moderního výtvarného umění je to úchvatné, o tom žádná :-)
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Ale jako prostě jo čím víc na ně čumím tím víc se mě líbej jsou takový správně divný/perverzní...

    http://www.youtube.com/watch?v=bdKfMHRBe6A
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Aha tak už vím je to čas reservy natáhnutí který se dělá nějakým spešl šroubovákem :))

    A koukám cena je též příznivá jen 6 mio +- přepočet :))
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    FINSON: Jasně je to tam popsaný je 10:05:30

    Akorad nevím co ukazujou ty číslíčka nalevo :))
    FINSON
    FINSON --- ---
    WHITEANGEL: Já do toho nechtěl moc rejpat, ale: Poznáš, kolik ten bazmek ukazuje hodin?
    FINSON
    FINSON --- ---
    BOBASH: Na mně 32mm vypadá takhle - ale jak jsem psal, ty Citizeny mají mnohem výraznější nožky, nechal jsem se zmást :-)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    WHITEANGEL: Bych radši nosil ty Casia o příspěvek níž...
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Co takovýhle ?

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    zrejme nejaka limitka no..
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Dnes jsem byl překvapen ..

    Casio hodinky A158WA-1D | hodinky, hodinky eshop, gabbana hodinky, armani hodinky, gue
    http://www.suprhodinky.cz/casio-hodinky-a158wa-1d/d-78563/



    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Tak ověřeno, jsou to skutečně 32mm.
    FINSON
    FINSON --- ---
    BOBASH: Jsou hezký, hele. Takhle to vypadá, že by to i 32 být mohlo, ale pořád se mi to nezdá :-) Mají dlouhý nožky, klamou tělem :-)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Tady je fotka víc z dálky:



    Ale musím říct, že se mi fakt líběj a vypadaj v super stavu. Myslím, že za 420 korun o něco lepší volba než Casia z obchoďáku :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    jojo poridit vintazni hodinky nad 36mm je monster problem.. nejaky jsem videl a na moji ruce jsou jak petikoruna..

    nicmene jsou hezky hele.
    LELI
    LELI --- ---
    BOBASH: 34 ma treba rolex air king, 36 je normalni panska velikost...
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Já jsem je měřil než jsem odcházel z domu, ale měl jsem na to asi 5 vteřin - víc než 34 mm to není určitě. A telefon na blízko zkresluje jak prase :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    BOBASH: Schválně je prosím změř, až budeš mít chvilku. Jinak by ta fotka musela být zkreslená fakt hodně :-)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Na tý fotce vypadaj v poměru k ruce větší než ve skutečnosti. Jinak jak je to s velikostma jsem teď právě zkoumal - a před těma 40 rokama to fakt bylo normální. Což vzhledem k tomu, že nejspíš tak nějak starý budou, docela sedí. Každopádně si na ně docela zvykám, asi na Aukro nepůjdou :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Btw. 32 mm byla normální pánská velikost ještě před 40 lety :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    BOBASH: Tohle není 32 mm, tak malou ruku mít nemůžeš. Tipuju to na 36 mm, a to je normální pánská velikost. Nejsou to pilotky, aby musely mít v nejužším místě 5 cm :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam