• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BEREN
    BEREN --- ---
    co si myslite o Mercierech - Clifton? premyslim o nich.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Máte někdo tip, kde online koupit nový Seika (konkrétně SNK809), aby byly levný a nebyl to fake? Našel jsem je u pár prodejců na eBayi kolem $60-70, ale zajímalo by mě, jestli někdo nemáte konkrétní zkušenost s nějakým shopem...
    TIBOREC
    TIBOREC --- ---
    Něco na odlehčení. Pro dokreslení doporučuji projít si i další videa tohoto elektrikářského guru :)

    Reviewing a Watch from Tokyo Flash
    https://www.youtube.com/watch?v=N-sGUnj1P3c
    FINSON
    FINSON --- ---
    TOMMY_: Jako počkáš si, ale jak píšu... jsou jedni z nejlepších :-)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    FINSON: diky ! musim tam dotahnout vsechny ty nefunkcni hodiny co mam doma :)
    DOT
    DOT --- ---
    Majzlik je super. Levny a sikovny. me daval do kupy zamlzeny/utopeny Tissotky
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    Když už teda jsme u těch vintáž kousků... zapůjčeno na neurčito od skorotchána. Dostal je na vojně (na dýnku je vyryto věnování od velitele svazku:)) a měl je na sobě asi třikrát, takže renovace netřeba, akorát jsem je oprášil a vyměnil řemínek.
    FINSON
    FINSON --- ---
    TOMMY_: On pan Majzlík, takový starý pohádkový dědeček (stříbrný plnovous), je opravdu taková hodinářská těžká váha, co se jenom tak z něčeho nepodělá, aspoň v Čechách - to tak nějak volně parafrázuju, co jsem slyšel od jiných - jinak v Olomouci je taky nějaký frajer, kterého neznám, ale renovace dělá taky luxusní.

    Konkrétně na těchhle Doxách se leštily ručky, měnilo se sklíčko, ve strojku pákový můstek, měli to celé rozebrané, čistili a mazali to. Poudro obouchané nebylo, takže na něm nedělali nic. Byly u nich cca měsíc a vzali si za to 2500 Kč.

    Takový Frýdl je možná levnější, ale nevezme ti do opravy všechno, prostě má své hranice, za které nejde (a navíc je teď tak zavalený, že do odvolání zastavil příjem nových zakázek) - u Knespla & Majzlíka jsem nikde neslyšel, že by nějakou opravu odmítli, i k naprostému vraku dotyčnému řekli "nevíme, jestli to půjde, ale zkusíme to". Dotyčný nicméně musí být ochoten zaplatit i za ten pokus, který nemusí dopadnout.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    FINSON: na kolik vychazi takova renova u majzlika ? mam podobnej kus k renovaci .. a vsude na ne slysim jenom chvalu..
    FINSON
    FINSON --- ---
    SHARK: Ty brďo, co bych za to dal, kdyby mi dědovy hodinky padly do ruky a já je mohl dát zrenovovat...
    Jo jinak takhle mi dali dokupy cca 50 let staré Doxy u Knespla & Majzlíka (tyhle teda při koupi nějak moc dobité nebyly, ale co vím, umějí pánové nablýskat i hodně rozbité kusy):
    SHARK
    SHARK --- ---
    FINSON: no neni no, muzu nafotit az budu u nasich, ale telo hodinek je dost pouzite, deda je nosil defakto stale.
    FINSON
    FINSON --- ---
    SHARK: Jo aha, až teď mi to došlo - tohle není fotka těch tvých :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: To je fakt, maximálně ještě relume.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KOUDY: tohle kričí Buran
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: leda tak mozna relume
    FINSON
    FINSON --- ---
    SHARK, DOT: Imho na nich není co renovovat / repasovat, pokud teda renovací nemyslíte servis: Vyčistit, promazat, seřídit a čau - nemají chybu.
    DOT
    DOT --- ---
    ty by staly za renovaci
    SHARK
    SHARK --- ---
    DOT: u moji mati doma mam schovany tyhle po dedovi, jen trosku vic onosene. Premyslim ze bych je nechal nekde zrepasovat



    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---

    Richard Mille launches its Sébastien Loeb tribute G-sensor watch - FT.com
    http://www.ft.com/...html?engage/ext_display/ads_wandj/taboola/%3Cblank%3E/advertising#axzz2xj3SHUqI
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam