• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    FINSON
    FINSON --- ---
    KOUDY: Myslíš p. Frýdla ve Zlatnictví Janka a těmi druhými Hodinářský ateliér Knespl & Majzlík ;-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SUPERMARIO: jeden dobrej typek je v hodinarstvi na florenci naproti metru...a jinak ten majzlik a knepl nebo jak se jmenujou..:)
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    Vypadlo mi perko ze zapinani u ulysse nardin a u dusaka chteji za nove 20k, opravit to nechteji. Nevite o nejakem schopnem hodinari ktery mi s tim pomuze?
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: no mě přijde těch 37mm taky jako maximum, větší bych mít nemoh.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BOBASH:
    FINSON: no je zas fakt že moje Rangemany bych mít na pastelkách nemohl:-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    No na takových hůlčičkách se nedají nosit nejen Big Piloty, ale v podstatě ani žádné jiné pilotky, třeba jenom mizerné B-Uhr 44 mm od Steinhartu :-) Been there, done that - musely z domu :-)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    WOJTYLA: No minimálně mi to ušetří spoustu peněz. Nikdy si třeba nemůžu koupit IWC Big Pilot nebo něco podobnýho, protože by to vypadalo, že jsem si to půjčil od tatínka.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BOBASH: ti zavidim ty tenky ruce. Kazdy hidinky vypadaj dobre. Ja se svejma obrima rukama kdyz sem si dal tyhle Seika tak vypadaly jak damsky.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TWISTRABBIT: mam 7S36 oproti 7S26 co ma bobash. rozdil je vice mene v marketingu. mne se zpozduji o cca 3-5min tydne. odkladam je jen ve sprse, jinak je nosim porad (i v noci). jsem itak takze nejake vibrace u mne nehrozi
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    BOBASH: muzes mi pak prosim napsat o kolik se predchazi, opozduji za den, diky jinak gratulace seiko 5 patri do kazdy rodiny
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    BOBASH: tvl a ja je jednou vyhodil kdyz sem uklizel :D
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MORVAGOR: ja mel na tech sportkach krome jineho prasle sklicko, proto srovnavam.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BOBASH: gratuluji! pekne. od ty doby cos napsal ze je chces jsem stihl poridit jedny a ted budu brat dalsi... jestli se ten singapurec uraci udelat poradne portfolio nove generace :)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    TANTRAMAN: S poštovným asi 2.150,- CZK (velkej ebayovej shop z UK - asi by se dalo trošku ušetřit, ale takhle to tady bylo za dva dny bez opruzu s celnicí).
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    BOBASH: fakt pekny ? kolik ?
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Moje druhý. Ale první zbrusu nový - úplně první jsou ty Vindaloo Citizeny, co jsem si koupil před asi čtvrt rokem...

    Jen budu muset na oboje pořešit nějaký jiný pásky.
    FINSON
    FINSON --- ---
    BOBASH: Moje první automaty ever. Congrats! :-)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Konečně. Po asi dvou letech od chvíle kdy jsem se rozhodl, že je chci :)

    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    SLAMITCH: Tyhle bych opravdu do styku s vodou moc nedaval. Jsou jen prachotesne a nemaji zadne tesneni, i dynko se jen zaklapava.
    Prim sport byly vyrabene jako vodotesne, maji tesnici korunku a sroubovaci dynko s tesnicim krouzkem, vubec bych je s tim kalibrem 66 nesrovnaval.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    SLAMITCH: já jsem ještě před nedávnem nosil prim sport - taky letité (30?) a nevodotěsné. Po baráku chodím bez hodinek a plavat neumím, za to si umím ruce umýt jako člověk a ne jako chirurg, takže jsem je nosil několik let, a nikdy mi do nich voda nenatekla. Já bych se nevodotěsnosti fakt nebál.
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Roky pokukuju po hodinkach, ale jakozto nemajetny a setreni neschopny extremni nerozhoda a vybiravec, jsem nikam nepostoupil:) Az jsem minuly tyden omylem koupil na Aukru nize uvedene za 900,-. Jsem zvedav, jake budou v realu. Dost se tesim, ac se bojim, ze diky nevodotesnosti brzy padnou.

    PRIM ELEGANT
    Nabízím cca 45 let staré hodinky PRIM, kalibr 66.3 s manuálním nátahem. Stav podle REÁLNÝCH fotek.
    Velikost pouzdra je 34mm, mereno bez korunky. Hodinky jsou v chodu, presnost a rezerva nátahu nemereny,
    pro bežné používání doporucuji prohlídku u hodináre.







    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam