• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ZAPPO: to chceš moc ... lepší si ušetřit ...
    mám p6600 , sice ze nevzbudej ,ale top !

    p5900 jsou jen do 30m ...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ZAPPO: sakra... na jednom foru jsem videl ciste military hodinky s keramickym telem a sviticim H3 .... totalni noname a cena malo pres 150$.
    pokusim se pohledat. mam neco hodne podobneho na ruce ale neni to zdaleka tak odolne jak by sis to pral.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    Zkusím zpřesnit dotaz:)

    Hledám hodinky se zvýšenou odolností, který ale zároveň jde nosit na běžný nošení v kanceláři a při jednání v obleku nebudou působit divně (ie, ne GShock).

    - Líbily se mi docela Trasery, co mi doporučil Lexxa, ale nenašel jsem model pro sebe

    Chci
    - možnost osvětlení v noci
    - voděodolnost (ve smyslu déšť, náhodný pád do vody - ne extrémní potápění)
    - jeden ciferník (ne tři různý časový zony)
    - alarm (něco co mě ráno vzbudí na čas)
    - cenově ideálně pod 5K

    Nechci
    - digitální displej aka Suunto
    - funkce jako barometr, teploměr, whatever
    - chytrý hodinky co musím každej týden nabíjet:) na to mám mobil

    tohle jsou příklady od Traseru, který se mi líbily - vesměs jednoduchej black&white design:
    traser® H3 more light watches | P 5900 Type 3
    http://www.traserh3watches.com/seiten/P_5900_Type_3__mod-detail-id-26-sprache-en.html
    traser® H3 more light watches | Officer Pro
    http://www.traserh3watches.com/seiten/Officer_Pro__mod-detail-id-110-sprache-en.html
    traser® H3 more light watches | P 6600 Elite Red
    http://www.traserh3watches.com/seiten/P_6600_Elite_Red__mod-detail-id-27-sprache-en.html





    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIBAN: Imho jsou IWC s ručním nátahem k jeansům a tričku tisíckrát lepší než Suunta k obleku...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jasne..jako ty gran carrery..:)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    a pak bys je nosil v dzinach a polotricku do BBC ? :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ARMADILLO: je to pocta zakladateli iwc F.A. Jonesovi...bylo vyrobenejch 3000 normalnich hodinek a pak nejakejch par stovek platinovejch a zlatejch kousku tusim..ktery stojej snad pul mega a vic..ale tyhle "normalni" se daj poridit za relativne normalni cenu..uz nad nima slintam tak mesic

    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: To jsou pekny hodinky. Cim je tahle limitka zvlastni?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DEMONOFANARCHY: tak ja do toho zahrnul i nejaky smlouvani apod :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ty FA jonesky se daj sehnat za kilo...aaaaaaaaa

    FS - IWC PORTUGUESE FA JONES LIMITED EDITION COMPLETE SET IW544203 5442-03 544203 SS | Omega Forums
    http://omegaforums.net/...ese-fa-jones-limited-edition-complete-set-iw544203-5442-03-544203-ss.9575/


    FINSON
    FINSON --- ---
    Jinak Lexxo, jak ses tuhle ptal na přesnost 7S36, tak tu ti nezměřím. Už nějakou dobu je má na ruce kolega, který se do nich totálně zamiloval. Mně teď na zápěstí rachtá trochu jinej strojek:

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    to jsou taky kreténi, ze to ma 19mm ciwoe..
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SUBTITLES017: davno davno davno jsem ze sentimentu nosil g-shocky na obojku od rogz a ty 2mm na kazde strane jsem proste ufikl v miste kde to prekazelo. znicis si stezejky, s tim pocitej a 19mm se treba nebudou schanet uplne jednoduse. vesmes co rika finson je pravda. ale kdyz "ji milujes neni co resit"...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    tak jsem vzal tenhle, 18mm.......

    Nato Regimental Strap Navy and Yellow
    http://www.cheapestnatostraps.com/collections/nato/products/nato-strap-regemental-navy-yellow-18-20
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    FINSON: to jsem presne nechtěl slyšet :-D
    FINSON
    FINSON --- ---
    SUBTITLES017: Ty Tissoty mají rozteč 19 mm? Tak to jsi v prdeli :-) 20 mm tam samozřejmě nenarveš, nebo jenom silou, bude se to pod hodinkama krčit, bude to špatně sedět na ruce, celkově to bude vypadat blbě a ten strap brzy rozdrbeš. To už bych spíš šel do 18mm a smířil se s tou 1mm mezerou...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    kurna všechn, co se mi llíb, jsou široký 20mm..pro ty moje tissoty všude píšou 19mm..myslíte, ze by se to tam nenarvalo? asi by to vypadalo blbe, co? :(
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    U Wildta sem na ně ted koukal :) Natostrapy má tam pekny ...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: frydl je uplne super. aspon podle mailu co posila je to vesely chlapik.
    u nej sem si sve nato objednaval.
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIBAN + FILTHY_SAD_EMO: Na eBay nebo jestli chcete kamenný krám v Praze, tak na Florenci u zde zmiňovaného p. Frýdla. Nelze platit kartou.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ARMADILLO:
    LELI: sme v klubu o hodinkach volove..ne o mode! :))
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KALIBAN: jo, to je ta sama stranka.. ja jsem na mobilu, tak me ten tvuj odkaz přesměruje na ten, co jsem posilal ja.. maji tam pěkný výběr.. blby ale je, ze na ty moje tissoty potřebuji atypickou šířku 19mm..20 se tam prý nevejde.. tak snad neco seženu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam