• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KOUDY: DOT: Některé modely od BM se mi líbí, ale zrovna tohle jsou dobrý číny.
    DOT
    DOT --- ---
    KOUDY: todle jsou oblekovky jak maji byt. uprimne to co postoval Miklo si k obleku ani moc nedokazu predstavit.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DOT
    DOT --- ---
    MIKLO: damsky?
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KOUDY: Btw. v souvislosti s těma Movadama a umístěním datumky na nich jsem si vzpomněl na tohle

    Movado Zenith Museum

    Podle mě jedny z nejkrásnějších oblekovek ever. Jasně, ta sedmdesátko-osmdesátková sláma z nich trochu jede (jakože fialový sako, béžový rolák a hranatý ferrari), ale uznejte, není to paráda? Troufám si říct, že každýmu kdo má rád jednoduchý a krásný věci se musej líbit. (obrázek vypůjčen od majitele z chronomagu - takhle krásný na netu nikde nebyly)
    LOOKY
    LOOKY --- ---
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    TANTRAMAN: to neni pro levaky, ale kvuli v eliokosti korunky, aby netlacila do zapesti, rika se tomu destro, je to taky u hodne panerai a jinych potapecskych mega hodinek
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Introducing The Longines Twenty-Four Hours Single Push-Piece Chronograph — HODINKEE - Wristwatch News, Reviews, & Original Stories
    http://www.hodinkee.com/.../introducing-the-longines-twenty-four-hours-single-push-piece-chronograph

    GREGI
    GREGI --- ---
    KALIBAN:15k korun by bylo tak ok;D
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    KOUDY: a hele, verze pro levaky, ale predvadeno na blbe ruce.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TOMMY_: je to neuctive. ale co uz... jeste nejsem dost velky zvire na to abych dostal od arabaku lambo :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOUDY: a tohle je vylozene peklo:D cina hadr...
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOUDY: az na tu velkou korunku skvely!! (na druhejch je jina se da vybrat?) ale vypadaj jak nejaky hezky hodinky do 10k;) cenu radsi nechci vedet
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Prodavat darek je neuctive
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOUDY: ooo handsand and hand oil:D ale ne docela to ujde:) ale rucicky sou rucicky... :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DOT: ne. seika si koupim protoze je chci. tagy prodam protoze se mi nelibi a potrebuji cash na ty sinny. comprende?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam