• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Když chcete něco jiného, zajímavá reklama na G-Shocky s BlueTooth

    Casio - G-SHOCK: Bluetooth GB-6900AA by Nigel Sylvester & Stevie Williams
    http://vimeo.com/76677631
    DONDYS
    DONDYS --- ---
    VAJCE: Ještě JLC
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    MIKLO: pravdu dis. na zivo jsou jeste mnohem hezci - jemnejsi. tak to by bylo vybrany. dekuji osazenstvu za rady a uz se na ne strasne tesim
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    JAZDA: Běž do nich, Doxa Grafic nemaj chybu.
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    sakra vy mi davate. tady vypadaj lip?


    uvidime jak budou vypadat na me ruce. Kazdopadne diky za rady bokem
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    KALIBAN: Ja z nich mel uplne stejnou reakci :-D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VAJCE: to me zase narkavas z neceho, co neni pravda, ja tu proklamuju porad veci jako archimedy, vubec veci s chronoshopu, sam mam nejradsi MVMTH nebo Certiny a proste cokoliv se safirem je v poradku.
    kdyz se podivas na fotky tak lidi co davaji na ruce jsou vetsinou hodinky maximalne do 20k a nektery jsou fakt super
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JAZDA: nevim jak letos ale lonska kolekce citizenu mela velmi zajimave damske kousky. okolo 3000kc eco-drive a nevypadaly vubec bllbe
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    KALIBAN: jo v pohode...akorat me v tutom lubu mrzi, ze jediny dobry hodinky se berou bud rolexy nebo hubolty, uplne zbytecne si myslim
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VAJCE: protoze jsem kokot a nestihnul jsem se smazat predpokladal jsem naprosto mylne ze to je dalsi designovka typu guess nebo ck aniz bych hledal.
    Nastesti jsme to s jazdou zvladli vyjasnit bokem.
    a ja se jdu zabit
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    KALIBAN: fakt zeru tu tvou nadrazenost...saafirovy sklo...ocelovy pouzdro...rozhodne ne shity....v pohode hodinky na denni noseni
    proc sachazovat produkt ktery nestoji xxx tisic
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JAZDA: v tyhle cenovce je dobry, ze je jedno ktery vezmes, vsechno to bude vicemene stejne shit kterej bude delat to co po nem chces.

    Ty doxy jsou kazdopadne fakt vkusny a davam jim palec nahoru.
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    JAZDA: takovyhle podobny levny a celkem funkcni hodinky dela treba i tissot, claude bernard, edox..
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    JAZDA: no popravde potrebuju trosku jinou cenu cenu. Jenze to je slozity. Ta cena tam proste je videt. V dostupnych jsem nasla toto:



    nake dalsi rady doporuceni kolem tehle cenove? jednoduche, ale stale damske? a omlouvam se ze vam to tu tak zahlcuju
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    KULA: ok inspiroval si me a nasla jsem toto, urcite lepsi jak ty prvni (pravda nemaji kozeny pasek, ale tenhle je taky moc pekny). ale jeste jdu okukovat dal
    KULA
    KULA --- ---
    Když tu vidím ty CK....
    Už přes deset let nosím jedny a ty samé. A nemůžu se od nich odtrhnout. Baví mě jejich jemnost.
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    JAZDA: jen pro dokresleni - po prvnim prolitnuti hodinky.cz me nejvic zaujalo toto,
    ale doufam, ze najdu hezci. jen ne nevim kde hledat
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    Ahoj, koukam, ze tu jedete prevazne pansky drahy kousky, ale treba me nasmerujete. Hledam damsky hodinky, decentnejsi s kozenym paskem, rucickovy s vkusne vyznacenym cifernikem (jen ctvrthodiny nestaci) zadnej prehnanej luxus, ale solidni znacku. plastaky me zrovna nezajimaj. budu rada za doporuceni znacky/stranky/obchodu ale klidne i primo konkretnich hodinek. Diky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam