• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    GREGI
    GREGI --- ---
    DRAGON: hele byla to vystava starozitnictvi v novomestske radnici.... Uz skoncila a popravde netusim co za antik tam vystavovalo tyhle... Mozna ale najdes na netu seznam prodejcu tak je muzes obepsat.... Ale osobne hadam ze to kolem pul mega bude ne?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GREGI: a kde to je? ja si tam pro ne asi zajdu, tohle jsou kapesky mejch snu totiz :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    DRAGON: ceny sem tam moc nezkoumal;) vim ze na to nemam a to staci;D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GREGI: nevsiml sis pls ceny u tech IWC?
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    potvrzuji, ze se na prc 200 vejde 20mm nato strap (i když origo je 19mm)..:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LUBANCZ: portugezky 7 days jsou jedny z best hodinek ktery kdy spatrily svetlo sveta, az na to, ze maj az moc velkou tloustku. Coz nemeni nic na tom faktu, ze bych si je okamzite dal na ruku.
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    k tématu smart watch. sice ne tak úplně v pravým slova smyslu, ale podle mě zajímavý a sympatický řešení.
    Withings Store
    http://www.withings.com/us/withings-activite.html


    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    hm padesat litru.. ach jo :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KALIBAN: některý mají i přes sto trítiovek ...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KALIBAN: ball .
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JAZZWEC: co jsou ty prvni??? ty zeru!!
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    JAZZWEC: jako na frajeřinu ... mám to tam taky a akorád mě to plete .. a to mám mít hodinky s nejlepší čitelností času .))
    SHARK
    SHARK --- ---
    JAZZWEC: zrovna na tve fotce je krasnej priklad 9h a 60m, coz je vlastne 10:00, ale pritom to je podle tech hodinek 9:00
    SHARK
    SHARK --- ---
    JAZZWEC: jo, ale za cislem 24, je kazdemu jasne ze se jedna uz o 0 hod, kdezto tady odectes prave 24:30, coz na klasickejch hodinkach nikdy neodectes, budes tam mit 24 hod jako pulnoc, ale to co bude za 24 uz budes odecitat jako 0:30, nebo "pul jedne" kdezto tady jasne odectes 24:30 tedy "24 hodin a 30 min" a to je uz nesmysl. Digitalky taky nezobrazuji cislo 24 v pripade hodin a 60 v pripade minut, a tyto hodinky budes vzdy odecitat jako digitalky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAZZWEC: jo. 24hodinovy format na analogovych hodinkach je velmi nepovedeny fail.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam